کیت آمپلی فایر 400 وات استریو 24 ولت R.M.S

محصول جدید

برد آمپلی‌فایر 400 وات 24V 3A

کیت و ماژول آمپلی‌فایر با قدرت خروجی صدای واقعی R.M.S 400W دو کانال با دو خروجی استریو با دو خروجی L چپ و R راست هر کانال 200W قدرت خروجی - ورودی برق منبع تغذیه ترانس 24 ولت 3A تا 5 آمپر سه سر - ورودی صدای LGR - دارای خنک‌کننده هیت‌سینک آلومینیومی قابل پیچ شدن به IC آمپلی‌فایر

STK is BTL audio power

جزییات بیشتر

57,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

ولتاژ ورودی24V
شدت جریان (آمپر)3A
توان (وات)400W
تعداد کانال صدااستریو - 2کانال

اطلاعات بیشتر

درخواست نصب و راه‌اندازی آمپلی‌فایر : به دلیل حساس بودن قطعات الکترونیکی، در صورتی که با کارهای فنی و لحیم‌کاری و اتصال پلیر پخش‌کننده موسیقی یا سیم‌های خروجی برای بلندگو و سیم‌های برق ترانس و منبع تغذیه به کیت آمپلی‌فایر آشنایی ندارید با می‌توانید با همکاران ما در بخش پشتیبانی فنی فروشگاه تماس بگیرید و درخواست نصب و آماده‌سازی کیت آمپلی را مطرح کنید: 09217989533

همکاران ما در بخش فنی فروشگاه، از آن‌جایی که برخی از خریداران با شیوه‌ی درست نصب و راه‌اندازی  سیستم صوتی 400 وات استریو STK آشنایی ندارند، امکان این را فراهم کرده‌اند که سیستم تماما راه‌اندازی شده و سپس ارسال شود. مراحل نصب از سوی همکاران بخش فنی فروشگاه به این شرح است 1- نصب و اتصال منبع تغذیه ترانس 24 ولت 3 سر 6 آمپر 2- نصب یکی از انواع برد فلش خور جهت موزیک پلیر 3- اتصال سیم‌های شیلددار بلندگوها 4- تست و ارسال کالا.

آموزش آمپلی فایر 400 وات STK

موارد مهم در راه‌اندازی آمپلی فایر 400W

  • در صورت عدم آشنایی با کارهای فنی و الکترونیک حتما کار را به متخصص بسپارید تا بهترین کیفیت را دریافت کنید. اتصال‌های نادرست باعث سوختن آی‌سی STK خواهد شد.
  • توجه کنید که ولتاژ مدار تغذیه کیت آمپلی‌فایر بیش‌تر از مقدار مشخص شده یعنی 24 ولت نباشد.
    حتما در صورت امکان برای صدمه ندیدن آی سی IC سیم مثبت + بلندگوهای خروجی صدا را با یک فیوز 1 آپر سری نمایید.
  • جهت افزایش بار خروجی آسی ( اسپیکرها ) آمپلیفایر حتما از هیت‌سینک آلومینیومی ) با اندازه‌ی بزرگ‌تر استفاده کنید تا آی سی خنک شود. همچنین اگر شدنی است از گریس مخصوص برای کاستن از گرما و دمای به‌وجودآمده استفاده کنید.
  • در آغاز کار لطفا همه‌ی سیم‌هایی که باید با هویه و سیم قلع لحیم، لحیم‌کاری شوند را بر اساس نقشه‌ی راهنما لحیم‌کاری کنید، پس از مطمئن شدن از این کار در پایان کار ولتاژ برق را با دقت فراوان و در نظر داشتن قطب منفی و مثبت متصل کنید.
  • توجه داشته باشید که در هنگانی که مدار الکترونیکی کیت آمپلی فایر 400 وات دارای ولتاژ برق است از انجام داده هرگونه لحیم‌کاری روی مدار پرهیز کنید.
  • شما می‌توانید با تهیه‌ی یک کیت باس و تریبل استریو این آمپلی فایر قدرتمند را باس و تریبل‌دار کنید.
  • برای تامین برق این آمپلی فایر قدرتمند در صورت امکان از ترانس 24 ولت 5 آمپر استفاده کنید هرچند می‌توان از ترانس 3 آمپر نیز بهره برد.

برد آمپلی فایر 400W

منبع تغذیه و راه‌اندازی سیستم صوتی 400W

شما می‌توانید برای راه‌اندازی سیستم‌صوتی خانگی قدرتمند 400 وات استریو از برد USB فلش‌خور به‌عنوان پلیر یا پخش‌کننده موسیقی استفاده کرده و از ترانس 24 ولت 6 آمپر دوبل جهت منبع تغذیه این کیت آمپلی فایر بهره ببرید. ( با کلیک روی لینک‌های درج شده می‌توانید به صفحه فروش این کالاها در فروشگاه هدایت شده و آن‌ها را همراه با کیت آمپلی خود سفارش دهید )

سیم‌های ورودی کیت آمپلی فایر 400 وات استریو

خواهشمند است برای سیم‌های ورودی یا INPUT این کیت و ماژول آمپلی فایر از سیم‌های شیلد دار استفاده کنید. در صورت بهره‌گیری از سیم‌های بی‌کیفیت و عدم اتصال درست سیم‌های شیلد دار آمپلی دچار نویز و مشکلات دیگر خواهد شد.

قیمت کیت آمپلی فایر - خرید برد آمپلی فایر - فروش آمپلی فایر 400 وات - خرید آمپلی فایر 400 وات 24 ولت

کیت آمپلی فایر 400 وات

باید توجه داشت که این آمپلی‌فایر دارای فناوری و آی سی اس تی کا STK ژاپن بوده و توان خروجی آن واقعی است در نتیجه کاربر نیاز به بلندگوهای مناسب و قدرتمند جهت استفاده حداکثری از سیستم صوتی 400 وات استریو سام استار دارد. همچنین باید توجه داشته باشید که همین کیت آمپلی فایر 400 وات همراه با باس و رتیبل و ولوم کنترل صدا در فروشگاه اینترنتی فروهر عرضه می‌شود که می‌توانید با کلیک روی این لینک جهت سفارش اقدام نمایید: آمپلی فایر 400 وات باس و تریبل دار

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

کیت آمپلی فایر 400 وات استریو 24 ولت R.M.S

کیت آمپلی فایر 400 وات استریو 24 ولت R.M.S

برد آمپلی‌فایر 400 وات 24V 3A

کیت و ماژول آمپلی‌فایر با قدرت خروجی صدای واقعی R.M.S 400W دو کانال با دو خروجی استریو با دو خروجی L چپ و R راست هر کانال 200W قدرت خروجی - ورودی برق منبع تغذیه ترانس 24 ولت 3A تا 5 آمپر سه سر - ورودی صدای LGR - دارای خنک‌کننده هیت‌سینک آلومینیومی قابل پیچ شدن به IC آمپلی‌فایر

STK is BTL audio power

لوازم جانبی

7 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: