تایمردار دیجیتال قطع و وصل برق هفتگی

محصول جدید

پریز برق تامیردار دیجیتال قابل برنامه‌ریزی

تایمر برق دیجیتال پریزدار قابل برنامه‌ریزی برای قطع و وصل برق دستگاه‌های گوناگون برقی در بازه‌های زمانی گوناگون: هفتگی، یک روز درمیان، روزانه، ساعت، دقیقه و ثانیه و.. - قطع و وصل خودکار برق لامپ گلخانه، باغ، خانه، شرکت، دفتر، پمپ آب، آکواریوم، مرغ‌داری و گاوداری - ورودی برق 220 ولت شهری با شدت جریان 16 آمپر - بدون نیاز به باتری

جزییات بیشتر

51,920 تومان

-12%

59,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

بلندی120mm
پهنا72mm
ژرفا (ارتفاع)75mm
ولتاژ ورودی220V
ولتاژ خروجی220V
شدت جریان (آمپر)16A
رنگسفید

اطلاعات بیشتر

شیوه‌ی استفاده و روش تنظیم تایمر برق

برای استفاده از این دستگاه باید در نظر داشت که تایمر دیجیتال برق دارای یک پریز برق ورودی برای اتصال سیم و کابل برق انواع دستگاه‌های برقی و یک دوشاخه برای اتصال تایمر به پریز برق شهری است. به زبان ساده‌تر برای راه‌اندازی این دستگاه کافی است این مراحل را در گام سپری کنید:

  • با استفاده از راهنما و کاتالوگ درون پریز تایمردار برق دیجیتال ، برنامه‌ریزی تایمر را انجام دهید تا به دلخواه شما زمانبندی شود.
  • سیم برق دستگاه مورد نظر ( لامپ خانه یا گلخانه ، پمپ آب ، تلویزیون یا رادیو ، مرغ داری گاوداری و ...) را به ورودی پریز برق تایمر وارد کنید.
  • دوشاخه‌ی تایمر دیجیتال را به پریز برق 220 ولت شهری وارد کنید و از این پس تایمر در زمان تنظیم شده برق را قطع و یا وصل خواهد کرد.
  • نکته: بد نیست در آغاز کمی با یک دستگاه دیگر برقی برای نمونه یک لامپ یا... دستگاه و زمانبندی و برنامه ریزی آن را آزمایش کنید و زمانی که از تنظیم و راه روش درست تنظیم آن آگاه شدید برای دستگاه اصلی برنامه ریزی نمایید.

تایمر برق دیجیتال پریز

کاربرد تایمر برق دیجیتال چیست ؟

تایمر دیجیتال برق دیجیتال یک دستگاه سودمند است که کارایی با گستره‌ی همگی دستگاه‌های برقی پیرامون ما دارد. شما با این دستگاه می‌توانید برنامه‌ریزی قطع و وصل برق در باره‌های زمانی گوناگون از جمله هفتگی ، روزانه ، یک روز درمیان ، ساعت ، دقیقه و ثانیه را انجام دهید تا یک وسیله برقی در یک زمان مشخص روشن و سپس در زمان مشخص دیگر خاموش شود. البته به صورت خودکار و بدون نیاز به نیروی انسانی.

برای نمونه شما می‌توانید مشخص کنید که در روزهای 4 شنبه یا یک روز در میان و در ساعت 16.31 دقیقه لامپ ال ای دی ، پمپ آبیاری یا آکواریوم ، بخاری برقی ، تهویه هوا ، تابلو مغازه ، ویترین و کولر یا پنکه روشن شود و در ساعت 18.43 دقیقه خاموش شود.

در زیر به چند نمونه از کاربردهای تایمر برق دیجیتال یا پریز تایمردار برق می‌پردازیم هرچند امکان پرداختن به همگی کاربردهای این دستگاه به دلیل گستره‌ی بزرگ دستگاه‌های برقی وجود ندارد.

تایمر قطع و وصل برق دیجیتال

روشن و خاموش کردن پمپ ، بخاری و چراغ آکواریوم

زمانی را در نظر بگیرید که به هر دلیل نیاز دارید به مسافرت بروید. شما ممکن است در خانه دارای یک آکواریوم پرورش ماهی باشید. در نتیجه نیاز است که پمپ آکواریوم و یا بخاری آن در زمان مشخصی روشن و در زمان دیگر خاموش شود. خرید تایمر دیجیتال برق در این زمان سودمند است.

تایمر برای مسافرت و امنیت خانه، شرکت و انبار

در زمان مسافرت‌های طولانی روشن و خاموش شدن یک لامپ کم‌مصرف و یا حتی یک رادیو می‌تواند یک لایه‌ی امنیتی برای خانه یا اداره یا شرکت و انبار و باغ و ساختمان را ایجاد کند. خاموش بودن چند روزه‌ی لامپ‌های یک خانه و ساختمان برای دزدان و سارقان یک نشانه‌ی مثبت است. با بهره‌گیری از تایمر برق دیجیتال می‌توانید پساز برنامه‌ریزی یک لامپ را در مدت مسافرت خود در ساعات معین روشن و در ساعت زمان‌بندی شده خاموش کنید.

تایمر برق برای پمپ آب کشاورزی و باغبانی

در باغ‌هایی که دارای سامانه‌ی آبیاری قطره‌ای تحت فشار هستند زمان‌های ویژه‌ای برای آبیاری درختان در نظر گرفته می‌شود. برای نمونه هنگامه‌ی شب بهترین زمان برای آبیاری درختان است. در نتیجه با خرید و سر راه پمپ آبیاری قرار دادن این تایمر دیجیتال برق می‌توان پس از برنامه‌ریزی مشخص کرد که آبیاری در چه ساعتی به صورت خودکار و بدون نیاز به حضور نیروی انسانی آغاز شده و در چه ساعتی برق پمپ آب قطع شود.

تایمر برق دیجیتال برای کارگاه‌های صنعتی دامداری و گلخانه

کارگاه‌های صنعتی و یا مرغ‌داری‌ها و گاوه‌داری‌ها و همچنین گلخانه‌های پرورش گل زینتی و محصولات کشاورزی دارای لامپ‌های ال ای دی روشنایی و دستگاه‌های تهویه هوا هستند که نیاز است در ساعت‌های خاصی در فصل‌های گوناگون سال روشن و خاموش شوند و برق آن‌ها به صورت خودکار قطع و وصل شود. در نتیجه این یک دستگاه بسیار مهم و کاربردی برای این‌گونه از کارها است.

تایمر دیجیتال برق لامپ پمپ آکواریوم

برخی از نکات درباره راه‌اندازی تایمر
  1. هیچ‌گاه دستگاه‌های برقی که دارای شدت جریان مصرفی بالاتر از مقدار پیشنهاد شده 16 آمپر دارند را به پریز تایمر وصل نکنید.
  2. در زمانی که از دستگاه استفاده می‌کنید باید توجه داشته باشید که دوشاخه‌ی دستگاه کاملا وارد پریز برق 220 ولت شهری شده باشد.
  3. اگر باید دستگاه را تمیز کنید کوشش کنید نخست آن را از پریز جدا کرده و سپس اقدام به پاک کردن آن کنید. و از ریختن آب روی آن خوددکاری کنید.
  4. این دستگاه تایمر دیجیتال کنترل روشن و خاموش و قطع و وصل کردن پریز برق در زمان‌های برنامه‌ریزی شده به صورت خودکار بی‌نیاز به باتری و منبع برق است.
  5. برای شارژ شدن دستگاه پیشنهاد می‌شود در صورت امکان برای نخستین بار آن را دست‌کم 8 ساعت درون پریز برق قرار دهید.
  6. امکان اتصال سه راهی یا چند راهی برق به این دستگاه وجود دارد ولی مجموع جریان مصرفی دستگاه ها نباید بیشتر از حدود 15 آمپر باشد.
قیمت تایمر آنالوگ قطع و وصل برق 24 ساعته

توجه داشته باشید که تایمر برق آنالوگ نیز در فروشگاه تخصصی فرورهرالکترونیک با قیمت ارزان تر و امکان برنامه ریزی محدودتر یعنی 24 ساعته وجود دارد که می توانید از نشانی زیر اقدام به خرید آن کنید:

تایمر قطع و وصل برق آنالوگ 24 ساعته

تنظیم ساعت تایمر برق دیجیتال هفتگی

برای تنظیم ساعت دستگاه دکمه‌ی Clock نگه دارید و همزمان ساعت ، دقیقه و ثانیه را تنظیم کنید. تنظیم ساعت با فشار دادن دکمه‌ی HOUR به تعداد مورد نیاز و تنظیم دقیقه با فشار دادن همزمان گزینه‌ی MIN به تعداد مورد نیاز و ثانیه با فشار دادن دکمه‌ی SEC همزمان با نگه‌داشتن دکمه‌ی ساعت Clock قابل انجام است.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

تایمردار دیجیتال قطع و وصل برق هفتگی

تایمردار دیجیتال قطع و وصل برق هفتگی

پریز برق تامیردار دیجیتال قابل برنامه‌ریزی

تایمر برق دیجیتال پریزدار قابل برنامه‌ریزی برای قطع و وصل برق دستگاه‌های گوناگون برقی در بازه‌های زمانی گوناگون: هفتگی، یک روز درمیان، روزانه، ساعت، دقیقه و ثانیه و.. - قطع و وصل خودکار برق لامپ گلخانه، باغ، خانه، شرکت، دفتر، پمپ آب، آکواریوم، مرغ‌داری و گاوداری - ورودی برق 220 ولت شهری با شدت جریان 16 آمپر - بدون نیاز به باتری

4 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: