دستگاه تبدیل AV به VGA

محصول جدید

مبدل AV سه فیش به VGA RGB

این دستگاه مبدل Video AV یا RCA به VGA یا PC توانایی تبدیل کردن پورت‌های خروجی Video AV از دستگاه‌هایی مانند کنسول‌های بازی PS3 و Xbox، دوربین مدابسته DVR، رسیور ماهواره و گیرنده دیجیتال، ویدیو و DVD&VCD را به پورت ورودی VGA مانیتور، پروژکتور و تلویزیون را دارد - دارای آداپتور+کابل ویدیو AV+کابل VGA - ورودی VGA-S-Video-AV و خروجی VGA

جزییات بیشتر

79,000 تومان

افزودن به لیست دلخواه

مشخصات

رنگسیاه
درگاه (پورت) ورودیAV+S-Video+VGA
درگاه (پورت) خروجیVGA

اطلاعات بیشتر

کارایی مبدل RCA به VGA مانیتور و پروژکتور

به زبان ساده این دستگاه مبدل دارای ورودی AV ویدیو از دستگاه‌های گوناگون پخش کننده بوده و می‌تواند آن را به پورت VGA تصویر مانیتور و یا ویدیوپروژکتور تبدیل کند. البته این دستگاه افزون بر ورودی AV دارای ورودی‌های پورت اس ویدیو و وی‌جی‌ای نیز است. VGA + S-Video + AV
برای ساده‌تر شدن آشنایی با کارایی این دستگاه مبدل تصویری در زیر به چند نمونه از این موارد اشاره خواهیم کرد:

تبدیل AV پلی استیشن 3 به VGA مانیتور

برای اتصال کنسول‌های بازی جدید به VGA مانیتور مانند PS3 یا Xbox اگر دارای خروجی AV سه فیش سه رنگ هستند می‌توانید از این دستگاه مبدل استفاده کنید. تبدیل AV به وی جی ای می‌تواند تصاویر را از کنسول‌های بازی با بهترین کیفیت به پورت VGA مانیتور شما تبدیل کند و شما بازی‌ها را به جای تلویزیون روی مانیتور خود اجرا کنید.

bnc rca s-video تبدیل به VGA

دیدن تصاویر DVD و VCD پلیر روی مانیتور و پروژکتور

برخی از پروژکتورها دارای ورودی تصویر پورت VGA هستند. در نتیجه در زمان‌هایی مانند کنفرانس‌ها یا غیره شما شاید نیاز داشته باشید که تصاویر ویدیو سی دی یا دی وی دی پلیر را روی پروژکتور یا مانیتور کامپیوتر خود ببنید. با این دستگاه شما خروجی AVI سه فیش سه رنگ AV از این VCD یا DVD را به پورت VGA مانیتور کامپیوتر و یا پروژکتور خود متصل خواهید کرد و با بهترین کیفیت تصویر آن را تماشا می‌کنید.

اتصال دوربین مداربسته BNC و گیرنده دیجیتال به مانیتور

برخی از دوربین‌های مداربسته DVR دارای خروجی سه فیش AV یا RCA هستند و خروجی VGA ندارند. در نتیجه شما می‌توانید به سادگی با این دستگاه مبدل ای وی به وی جی ای تصاویر دوربین مداربسته را روی مانیتور یا ویدیوپروژکتور مشاهده کنید.
برای گیرنده دیجیتال تلویزیون یا رسیورها DVB نیز این امکان برقرار است. ممکن است شما بخوانید تصاویر رسیور ماهواره یا گیرنده دیجیتال را روی مانیتور کامپیوتر خود مشاهده کنید یا روی ویدیوپروژکتور ببنید در نتیجه به سادگی می‌توان خروجی این دستگاه‌ها را به مبدل متصل کرد و از خروجی VGA دستگاه مبدل به وسیله‌ی کابل VGA تصاویر را روی مانیتور دید.

تبدیل سه فیش AV به VGA مانیتور

تامین برق دستگاه به چه صورت است؟

همراه با این دستگاه یک آداپتور 5 ولت 1 آمپر وجود دارد که وظیفه‌ی تامین برق دستگاه مبدل را بردوش دارد. کافی است آداپتور را به پریز یا سه راهی برق و فیش آداپتور را به ورودی برق دستگاه وارد کنید تا به بهترین وضعیت موجود تصاویر تبدیل شوند.

پورت‌های ورودی دستگاه مبدل سه فیش Video AV به VGA

دستگاه دارای سه ورودی تصویر VGA, S-Video, AV است که کاربر می‌تواند با بهره‌گیری از دکمه‌ها و کلید‌های روی دستگاه تصاویر را میان این 3 ورودی تعویض و سوئیچ کند. در واقع این دستگاه یک سوئچ پورت تصویری نیز به‌شمار می‌آید.

اقلام همراه با دستگاه مبدل

دستگاه مبدل av به vga

کابل ویدیو RCA

کابل S-Video

کابل VGA مانیتور

آداپتور منبع تغذیه

مبدل تبدیل s-video AV VGA به VGA

برخی مشخصات فنی به زبان انگلیسی

● Transform AV into VGA signal
● 1 channel video input
● 1 channel S-video input
● 1 channel VGA signal input
● 1 channel VGA signal output
● DC-5V outside power supply
● Supports signal: VIDEO, S-VIDEO, CVBS, VGA
● Support system : PAL/NTSC Output
● Resolution: 800×600@60HZ,800×600@75HZ,1024×768@60HZ
● Dimentions : 10 x 6 x 3 cm (4.0 x 2.25 x 1.0 in.)
● Can adjust lightness, contrast, color saturation etc parameter
● Image freeze
● Save current work estate when the power cut
● Caption prompt in work estate

تبدیل BNC AV به VGA

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

دستگاه تبدیل AV به VGA

دستگاه تبدیل AV به VGA

مبدل AV سه فیش به VGA RGB

این دستگاه مبدل Video AV یا RCA به VGA یا PC توانایی تبدیل کردن پورت‌های خروجی Video AV از دستگاه‌هایی مانند کنسول‌های بازی PS3 و Xbox، دوربین مدابسته DVR، رسیور ماهواره و گیرنده دیجیتال، ویدیو و DVD&VCD را به پورت ورودی VGA مانیتور، پروژکتور و تلویزیون را دارد - دارای آداپتور+کابل ویدیو AV+کابل VGA - ورودی VGA-S-Video-AV و خروجی VGA

12 محصولات مشابه در شاخه های مختلف: