تایمر برق آنالوگ 24 ساعته 96 برنامه

جدید

پریز تایمردار قطع و وصل برق روزانه 24 ساعته

تایمر برق آنالوگ MB-TG-01A با قابلیت تنظیم و برنامه‌ریزی 24 ساعته روزانه قطع و وصل کردن خودکار برق از پریز و دوشاخه دستگاه‌های برقی آزمایشگاه، خانه، ادارات، مرغ‌داری و گل‌خانه و.. دارای 96 برنامه 15 دقیقه‌ای- با این تایمر شما توانایی این را دارید که دستگاه‌های برقی را در زمان‌های مشخص شده به صورت خودکار خاموش و یا روشن کنید و این برنامه هر روز اجرا خواهد شد.

جزییات بیشتر

 
بررسی تخصصی

تایمر برق دیجیتال هفتگی با دقت 1 دقیقه و ثانیه

توجه داشته باشید که تایمر برق آنالوگ دقت تنظیم حداقل 15 دقیقه‌ای در 24 ساعت را دارد. در نتیجه اگر نیاز به دقت تنظیم در حد دقیقه و ثانیه و البته قابلیت تنظیم به صورت هفتگی و برنامه‌روزی برای روزهای گوناگون هفته دارید روی لینک روبرو کلیک کنید و اقدام به خرید تایمر دیجیتال نمایید: تایمر برق دیجیتال هفتگی

تایمر برق آنالوگ 24 ساعته

کوتاه درباره پریز تایمردار آنالوگ و کاربرد آن

تایمر برق آنالوگ 24 ساعته را در واقع شاید بتوان یک پریز تایمر دار قابل تنظیم دانست و آن را تایمر قطع و وصل برق نامید. با خرید تایمر برق و ابزار جالب کاربر می‌تواند به سادگی بدون نیاز به حضور در مکان ابزارهای گوناگون برقی را در ساعت معین و مشخص شده روشن یا خاموش کند. در واقع این دستگاه یک پریز برق و یک دوشاخه دارد. کاربر دوشاخه آن را به پریز برق اصلی وارد کرده و دوشاخه برق دستگاه مورد نظر را وارد پریز آن می‌کند و تایمر یک واسطه ایجاد خواهد کرد و در زمان مشخص برق را قطع یا وصل می‌کند. با بهره‌گیری و استفاده از تایمر برق می‌توان هم در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرد و هم کیفیت و دقت کارها را بسیار بالاتر برد.

در نتیجه گستره و حوزه‌ی کاربری این دستگاه بسیار گسترده و به گستردگی همگی دستگاه‌های برقی است. پس ما در ادامه تنها به برخی از این کاربری‌ها اشاره می‌کنیم هرچند این کاربردها می‌تواند بسیار گسترده‌تر باشد.

تایمر برق برای آزمایشگاه‌ها و تجهیزات پزشکی

آزمایشگاه‌های پزشکی یکی از جاهایی است که این دستگاه کاربرد فراوانی دارد. در آزمایش‌گاه‌های پزشکی و گیاهپزشکی و... نیاز است که دستگاه‌های برقی در زمان‌های ویژه‌ای در طول شبانه‌روز به‌صورت خودکار روشن یا خاموش شوند. در نتیجه با تنظیم تایمر برق آنالوگ ( هر پین 15 دقیقه است ) می‌توان این دستگاه‌ها را اتوماتیک و بدون نیاز به حضور اشخاص در زمان مشخص روشن یا خاموش کرد.

تایمر برق برای پمپ کشاورزی، باغبانی و آکواریوم

از دیگر کاربرهای این دستگاه روشن یا خاموش کردن خودکار انواع پمپ آب و تلمبه و... در زمین‌های کشاورزی و باغ‌ها و آبیاری‌های قطره‌ای تحت فشار و... است. باید بدانیم که بحران آب روز به روز در کشور ایران جدی‌تر می‌شود و علاوه بر اهمیت جای‌گزین کردن صنعت گردشگری در ایران به جای صنعت کشاورزی و تغییر الگوی کشت، باید بهره‌گیری از فناوری‌های روز مصرف آب به ویژه در زمینه‌ی کشاورزی را کاهش دهیم.
همچنین در مسافرت‌ها و دیگر موارد می‌توان با اتصال پمپ آب و هوای آکواریوم‌ها و یا بخاری آکواریوم به این پریز تایمر دار مشخص کنیم که در ساعت مشخصی از شبانه‌روز این تجهیزات روشن یا خاموش شوند.

تایمر قطع و وصل برق در امکان تجاری، اداری

از تایمر برق آنالوگ جهت کاهش هزینه‌ها و انجام دقیق کارها در اماکن گوناگون تجاری، فروشگاه‌ها، مجتمع تجاری، پاساژ، مغازه‌ها و اداره‌ها و شرکت‌ها می‌توان بهره برده. برای نمونه قطع یا وصل شدن چراغ‌ها و نورپردازی مغازه‌ها مجتمع‌های تجاری در ساعت مشخص بدون نیاز به دخالت نیروی انسانی. یا روشن و خاموش شدن دستگاه‌های برقی ادارات و شرکت‌ها در ساعت معین و...

مرغ‌داری، گاوداری و گلخانه‌ها

این تایمر به ویژه در گلخانه‌ها، نهالستان‌ها و کارهای مربوط به پرورش قارچ و البته استخرهای پرورش ماهی، مرغ‌داری و گاو‌داری‌ها و... بسیار کاربردی خواهد بود. در همگی این اماکن نیاز به روشن یا خاموش شدن چراغ‌ها یا دستگاه‌های گرمایشی و سرمایشی در زمان‌های مشخص و معین است. در نتیجه برق این دستگاه‌ها باید با گذر از این پریز تایمر دار در زمان تنظیم و برنامه‌‎ریزی شده قطع یا وصل شود.

تایمر برق خانگی

استفاده خانگی از این کالا نیز بسیار گسترده است. از روشن و خاموش کردن چراغ‌های روشنایی خانه تا دستگاه‌ها و لامپ‌ها در مسافرت‌ها در زمان‌های معین و پرورش گل و گیاه خانگی و آپارتمانی و غیره.

نحوه تنظیم تایمر آنالوگ

ویژگی‌های فنی دستگاه

دارای 96 پین یا سوئیچ جهت تنظیم قطع یا وصل بودن در 24 ساعت شبانه‌روز
بدون نیاز به باتری یا منبع تغذیه آداپتور و ...
ماندگاری تنظیمات حتی در صورت قطع برق و عدم کار در درازمدت به دلیل آنالوگ بودن تایمر
امکان نمایش تنظیمات به سادگی و قابلیت تغییر آن‌ها
حداقل میزان تنظیم زمان 15 دقیقه برای هر پین
توانایی برنامه‌‎ریزی و تنظیم تایمر برق آنالوگ برای 24 ساعت شبانه‌روز و تکرار آن در روزهای آینده
میزان پشتیبانی شدت جریان خروجی برای دستگاه‌های گوناگون تا بیشینه 16 آمپر.

راهنمای استفاده و تنظیم تایمر برق آنالوگ

  • با بهره‌گیری از پین‌ها یا سوئیچ‌های روی دستگاه زمان‌هایی که نیاز دارید برق قطع یا وصل شود را مشخص کنید ( هر پین نشانگر 15 دقیقه ).
  • دوشاخه‌ی تایمر را به پریز برق مورد نظرتان وارد کنید.
  • دوشاخه‌ی سیم برق دستگاه مورد نظر یا چندراهی یا محافظ برق را به پریز ورودی تایمر وارد کنید.
  • با چرخاندن گردانه‌ی روی دستگاه ساعت تایمر را تنظیم کنید تا نشان‌گر روی دستگاه روی زمان درست و ساعت درست قرار بگیرد.
  • لطفا به‌هیچ عنوان دستگاه‌هایی با شدت جریان بالاتر از میزان پیشنهاد شده یعنی 16 آمپر را به دستگاه متصل نکنید.
  • لطفا تایمر را از تابش مستقیم نور آفتاب، رطوبت و آب و شرایط سخت فیزیکی دور نگه دارید.
  • جهت تنظیم برای 48 بار قطع و 48 بار وصل برق در شبانه‌روز
  • در صورت نیاز به راهنمایی درباره‌ی تنظیم و برنامه‌ریزی تایمر آنالوگ با بخش پشتیبانی در تماس باشید.

تنظیم پریز تایمر دار

timer mb 24 hourplug-in timer

 
جزئیات فنی
بلندی (میلی‌متر)155mm
پهنا70mm
ژرفا (ارتفاع)75mm
ولتاژ ورودی220V
ولتاژ خروجی220V
شدت جریان (آمپر)16A
رنگسفید
مدلآنالوگ 24 ساعته
توان (وات)3680W
فرکانس50Hz

نوشتن دیدگاه

تایمر برق آنالوگ 24 ساعته 96 برنامه

پریز تایمردار قطع و وصل برق روزانه 24 ساعته

تایمر برق آنالوگ MB-TG-01A با قابلیت تنظیم و برنامه‌ریزی 24 ساعته روزانه قطع و وصل کردن خودکار برق از پریز و دوشاخه دستگاه‌های برقی آزمایشگاه، خانه، ادارات، مرغ‌داری و گل‌خانه و.. دارای 96 برنامه 15 دقیقه‌ای- با این تایمر شما توانایی این را دارید که دستگاه‌های برقی را در زمان‌های مشخص شده به صورت خودکار خاموش و یا روشن کنید و این برنامه هر روز اجرا خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

3 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0