شارژر بی سیم سامسونگ Wireless

جدید

شارژر وایرلس گوشی موبایل سامسونگ

شارژر گوشی موبایل همراه بدون نیاز به سیم و به صورت وایرلس سازگار با گلکسی S7 /S7 Edge / گلکسی Note 5 و گلکسی S6 Edge Plus همگی دستگاه‌های Qi - دارای چراغ LED جهت نمایش وضعیت شارژر -ورودی برق با شارژر یا آداپتور 5 ولت 2 آمپر -  پد نگه‌دارنده‌‎ی گوشی موبایل و پوشش پلاستیکی ضد لغزش -شارژ گوشی از طریق انتقال الکتریکی القایی بی‌نیاز از اتصال کابل شارژ USB به گوشی موبایل

جزییات بیشتر

89,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

شارژر وایرلس بی‌سیم چیست

دیرزمانی نیست که از ارائه‌ی شارژرهای بی‌سیم می‌گذرد. اما روز به روز میزان بهره‌گیری از این دستگاه‌ها افزایش پیدا کرده است. در واقع این دسته از کالاها که دارای این فناوری هستند کاربر را از درگیر بودن با اصتال کابل شارژر و سیم و.. رها می‌کند و بسنده ( کافی ) است که کاربر گوشی موبایل خود را روی پد یا نگه‌دارنده‌ی دستگاه گذاشته تا شارژ گوشی با سرعت کم‌تر اما بدون نیاز به سیم و... آغاز شود.
Samsung Wireless Charger

باید دانست که شارژرهای بی‌‎سیم در واقع نیاز به اتصال به پریز برق دارند! یعنی از طریق یک آداپتور 12 ولت 2 آمپر به برق متصل می‌شود و سپس در گام دوم دیگر نیازی به اصتا کابل برق به گوشی موبایل نیست. این دستگاه شارژ از راه فناوری القایی الکتریکی به گوشی موبایل انتقال می‌دهد. در این روش دیگر نیازی به متصل کردن سیم و کابل به گوشی نیست و تنها بسنده ( کافی ) است که گوشی موبایل نزدیک به سیم‌پیچ باردار و پد شارژر شود تا شارژ آن آغاز شود. در نتیجه خرید یک عدد آداپتور 5 ولت 2 آمپر همراه با این دستگاه از فروشگاه فروهر پیشنهاد می‌شود.

شارژر بیسیم موبایل

کاربرد شارژر وایرلس به زبان ساده

شارژر بیسیم سامسونگ یا شارژر وایرلس سامسونگ یک دستگاه دایره‌ای شکل است که دارای یک پایه نگه‌دارنده و یک ورودی کابل شارژر برای اتصال به شارژر است. یعنی کاربر باید شارژرها یا در واقع همان آداپتور 5 ولت 2 آمپر معمولی که همیشه به ورودی گوشی متصل می‌کرده است را به ورودی این شارژر وارد کند و سپس با جای دادن گوشی موبایل خود روی آن به صورت بیسیم گوشی خود را شارژ کند. وجود صفحه پلاستیکی چسبنده و پایه‌ی نگه‌دارنده باعث می‌شود گوشی موبایل و .. از روی دستگاه لیز نخورد. در نتیجه نیاز به یک شارژر گوشی موبایل نیز است که می‌توانید از همان شارژر گوشی موبایل خود استفاده کنید یا با کلیک روی این لینک اقدام به سفارش شارژر معمولی نمایید: شارژر موبایل

اما باید دانست که منظور از شارژر بیسیم سامسونگ دستگاهی نیست کاربر در خانه همراه با گوشی خود راه برود و دستگاه شارژر شود. منظور این است که دیگر نیازی به اتصال کابل شارژر به گوشی موبایل وجود ندارد و تنها کافی است که گوشی روی این دستگاه قرار بگیرد و شارژ آغاز گردد.

اندازه دستگاه و برق ورودی

این دستگاه یعنی شارژر وایرلس سامسونگ شاید برای ما ناآشنا باشد. اما توضیح ساده درباره‌ی آن این است که با این دستگاه کافی است گوشی موبایل خود را روی پد نگه‌دارنده‌ی آن بگذاریم و بدون نیاز به اتصال کابل شارژر دستگاه گوشی موبایل ما را شارژ می‌کند. اندازه‌ی آن حدودا چنین است: ضخامت 16.8 و قطر 97 میلی‌متر که یک اندازه معقول بوده و به سادگی درون دست جا می‌گیرد. برای تامین برق این دستگاه حتما باید از شارژهای موبایل و تبلت 2 آمپری استفاده شود.

سازگاری شارژر بی‌سیم سامسونگ

شارژر بی‌سیم سامسونگ با دستگاه‌ها و گوشی‌های موبایل که دارای استاندارد Qi هسنتد دارای سازگاری است. برای نمونه ساعت هوشمند اپل و گوشی موبایل هوشمند و هندزفری‌های بی‌سیم مطابق با این استاندارد. شاید پرسش پیش بیاید که Qi چیست؟ این نخستین سازمان جهانی استاندارد شارژ بی‌سیم است که برای بهبود و بهینه‌سازی شارژرهای وایرلس بنیان نهاده شده است. هدف این سازمان می‌توان به این منجر شود که یک گستره‌ی بزرگ از شارژرهای بیسیم عرضه گردد و دستگاه‌های هوشمند فراوان به صورت بیسیم شارژ شوند.

قیمت شارژر بیسیم سامسونگ

پشتیبانی و سازگاری با گوشی‌ها

شرکت سامسونگ این دستگاه شارژر بی‌سیم را ویژه‌ی گلکسی اس 6 و اس 6 اج ساخته ولی این دستگاه از استاندارد Qi پشتیبانی می‌کند و با آن می‌توان همگی کالاهایی که از این استاندارد برخوردارند را شارژ کرد. هم‌اکنون بیش‌تر لومیاهای نوکیا، سامسونگ گلکسی اس 6، گلکسی اس 6 اج، نکسوس 4 و برخی دیگر از برندهای از این فناوری پشتیبانی می‌کنند.

باید دانست که گوشی‌های همراه موبایل سامسونگ گلکسی S6، S6 Active، S6 Edge، S6 Edge Plus، Note 5 برای بهره‌گیری از شارژر بی‌سیم، نیازی به کیت شارژ ندارند؛ ولی دیگر دستگاه‌های هوشمند باید دارای کیت شارژ بی‌سیم باشند تا بتوانیم به‌گونه‌ی بی‌سیم آن‌ها را شارژ کنیم.

نمایش‌گر وضعیت LED

در پیرامون و گرداگرد این مدل از دستگاه یک نشان‌گر میزان نرخ شارژ در نظر گرفته شده است. به زبان دیگر، این نمایش‌گر وضعیت بخشی از طراحی بدنه‌ی کالا به‌شمار می‌آید. زمانی که گوشی موبایل به درستی و در جای مناسب قرار داده شود این نمایش‌گر وضعیت LED روشن می‌شود و در هنگامی که شارژ گوشی به پایان می‌رسد رنگ این نمایشگر تغییر می‌کند.

شارژ سریع

این دستگاه با همگی گوشی های هوشمند که از فناوری Qi پشتیبانی می‌کنند دارای سازگاری است اما تنها گوشی‌های موبایل Galaxy Note 5 و Galaxy S6 Edge+ توانایی شارژ پُرشتاب با بهره‌گیری از این شارژر بیسیم را دارند. گوشی‌های هوشمند دیگر دارای تکنولوژی Qi با سرعت معمولی شارژ می‌شوند یعنی شدت جریان 1 آمپری. این گونه افزون بر Note 5 و S6 Edge با Droid Turbo 2 و Nexus 6 نیز آزمایش شده است.
 SAMSUNG EP-NG930 Wireless Fast Charger

نحوه استفاده از شارژر وایرلس سامسونگ

برای بهره‌گیری از این شارژر بیسیم احتمالا نیاز به دانش و تخصص ویژه‌ای نیست و استفاده از آن کاربری ساده‌ای دارد. ما در این بخش به زبان ساده آموزش استفاده از شارژر بیسیم ساسمونگ را گام به گام ارائه می‌دهیم.

  1. کابل یو اس بی شارژر را به به منبع تغذیه یا همان آداپتور یا شارژر گوشی و موبایلی که از درگاه USB پشتیبانی می‌کند متصل کنید و شارژر یا آداپتور را به پریز برق بزنید.
  2. درگاه میکرو USB یا نری MicroUSB که در سر دیگر کابل شارژر است را به ورودی شارژر بیسیم متصل کنید.
  3. سپس دستگاه هوشمند خود را که با فناوری Qi سازگاری دارد را دقیقا برو روی دستگاه و پد نگه‌دارنده‌ی گوشی موبایل قرار دهید. اگر دستگاه به درستی و در جای درست قرار نگیرد نمایش‌گر ال ای دی با تغییر نور به شما هشدا می‌دهد.
  4. از این شارژر می‌توان به سادگی در اتاق و اتاق خواب، محل کار و میز کار و در هر نقطه‌ای که به برق 220 ولت شهری دسترسی است بهره برد. هرچند باید یادآوری کرد که برای این کار نیاز است که دستگاه شما کیت شارژ بیسیم داشته باشد.

استفاده از شارژر وایرلس سامسونگ

نکات و مشخصات فنی

  • دارای نشانگر شارژ با چراغ LED
  • دستگاه سبک و کوچک و قابل جابه‌جایی ساده
  • امکان جای دادن گوشی موبایل در دو وضعیت عمودی و افقی
  • کاهش 50 دقیقه از زمان شارژ در برابر شارژر بی سیم معمولی ( تنها در مدل های FAST شارژ )
  • سازگار با همگی گوشی‌های موبایل هوشمند که دارای سازگاری با استاندارد Qi هستند
Samsung Wireless Charger
 
جزئیات فنی
ولتاژ ورودی5V
ولتاژ خروجی5V
شدت جریان (آمپر)2A
درگاه (پورت) ورودیMicroUSB

نوشتن دیدگاه

شارژر بی سیم سامسونگ Wireless

شارژر وایرلس گوشی موبایل سامسونگ

شارژر گوشی موبایل همراه بدون نیاز به سیم و به صورت وایرلس سازگار با گلکسی S7 /S7 Edge / گلکسی Note 5 و گلکسی S6 Edge Plus همگی دستگاه‌های Qi - دارای چراغ LED جهت نمایش وضعیت شارژر -ورودی برق با شارژر یا آداپتور 5 ولت 2 آمپر -  پد نگه‌دارنده‌‎ی گوشی موبایل و پوشش پلاستیکی ضد لغزش -شارژ گوشی از طریق انتقال الکتریکی القایی بی‌نیاز از اتصال کابل شارژ USB به گوشی موبایل

نوشتن دیدگاه

لوازم جانبی

3 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0