محصولات جدید

کابل و رابط

برد فلش خور

قطعات الکترونیک 

فروش انواع قطعات و ابزار الکترونیکی

در این بخش از فروشگاه فروهرالکترونیک می توانید اقدام به خرید انواع قطعات الکترونیکی اس ام دی و دیپ و ابزارهای مربوط به الکترونیک و کیت و برد و ماژول نمایید. از جمله آی سی ، ترانزیستور ، خازن ، مقاومت ، ترایاک ، ماسفت ، دیود ، کریستال ، فیوز ، رگولاتور ، ترموفیوز ، ترموسوئیچ ، زنر ، دیاک ، ولوم ، پتانسیومتر ، پ...

بیشتر
 • قطعات dip
  قطعات dip

  فروش انواع قطعات الکترونیک DIP

  شما می توانید جهت خرید انواع قطعات الکترونیک دیپ از این طریق یا با تماس با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید و به صورت تلفنی نیز سفارش های خود را انجام دهید. انواع آی سی ، خازن ، ترانزیستور ، ترایاک ، دیود ، مقاومت و...

  قطعات الکترونیک از قطب الکترونیک کشور به سراسر ایران ارسال خواهند شد.

 • شاسی
  شاسی

  فروش انواع شاسی الکترونیکی و الکتریکی

  در این بخش از فروشگاه تخصصی الکترونیکی فروهرالکترونیک شما کاربران گرامی می‌توانید نسبت به خرید آنلاین انواع انواع شاسی‌های کم‌یاب و نایاب الکترونیکی و الکتریکی در اندازه ، شکل ، نوع چراغ‌دار و بی‌چراغ ، پایه‌های گوناگون و غیره اقدام کنید. ما به صورت تخصصی عمده و کلی ، جزیی و تکی در فروشگاه فروهر الکترونیک شیراز شعبه 2 نسبت به عرضه این بخش از لوازم الکترونیک به مشتریان می‌پردازیم.

  جهت خرید و کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانید با همکاران ما در بخش پشتیبانی تارنما در تماس باشید: 07132289617

 • کلید
  کلید

  فروش انواع کلید برقی و الکترونیک

  در این بخش از فروشگاه انواع کلید و شاسی‌های برقی ، الکترونیک ، الکتریکی و .. ویژه ی خوردوها، دستگاه های پخش، ماوس، کیبورد، محافظ برق، سه راهی، پاور کامپیوتر و کلید گوشی و دستگاه‌های صنعتی ، کارخانه‌ای ، جوش و.. به صورت اینترنتی به فروش می رسد.

  شما کاربران گرامی از این طریق توانایی خرید آنلاین انواع کلید کم‌یاب و در شکل‌ها ، آمپرها ، توان و وات ، ولتاژ و ولت ، چراغ‌دار و بی‌چراغ و کلید در حالت‌های گوناگون و پایه‌های متفاوت را خواهید داشت.

محصولات بازدیدشده

محصولی وجود ندارد

منو

مقایسه 0