تایمر دیجیتال برق هفتگی 40 برنامه MB مدل LCD بزرگ

پریز برق تایمر دار دیجیتال قابل برنامه‌ریزی 40 برنامه

تایمر برق دیجیتال پریزدار MB با صفحه نمایش سایز بزرگ، قابل برنامه‌ریزی برای قطع و وصل برق دستگاه‌های برقی: هفتگی، یک روز درمیان، روزانه، ساعت، دقیقه و.. 1 سال گارانتی، قطع و وصل خودکار برق لامپ گل‌خانه، کولر و پنکه، باغ، خانه، شرکت، آزمایش‌گاه، پمپ آب، آکواریوم، مرغ‌داری و گاوداری- ورودی 220 ولت شهری جریان 16 آمپر- دارای باتری بکاپ

 • امکان روشن و خاموش کردن وسایل برق طی هفته
 • تکرار برنامه تنظیم شده بدون نیاز به تنظیم مجدد
 • دارای باتری پشتیبان در زمان قطع جریان برق شهری
 • دارای صفحه نمایش سایز بزرگ دیجیتالی
 • 20 برنامه خاموشی + 20 برنامه روشنی
ادامه مطلبShow less
568,800 تومان
مرجع:
A1-T3
نام تجاری:
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
اضافه به مقایسه0
معرفی

کاربرد تایمر برق دیجیتال 40 برنامه چیست ؟

تایمر دیجیتال برق دیجیتال یک دستگاه سودمند است که کارایی با گستره‌ی همگی دستگاه‌های برقی پیرامون ما دارد. شما با این دستگاه می‌توانید برنامه‌ریزی قطع و وصل برق در باره‌های زمانی گوناگون از جمله هفتگی ، روزانه ، یک روز درمیان ، ساعت ، دقیقه و... را انجام دهید تا یک وسیله برقی در یک زمان مشخص روشن و سپس در زمان مشخص دیگر خاموش شود. البته به صورت خودکار و بدون نیاز به نیروی انسانی.
برای نمونه شما می‌توانید مشخص کنید که در روزهای 4 شنبه یا یک روز در میان و در ساعت 16.31 دقیقه لامپ ال ای دی ، پمپ آبیاری یا آکواریوم ، بخاری برقی ، تهویه هوا ، تابلو مغازه ، ال ای دی نواری ویترین و کولر یا پنکه روشن شود و در ساعت 18.43 دقیقه خاموش شود. یا از دیگر موارد مهم کاربرد تایمر برق دیجیتال هفتگی برق در آزمایش‌گاه‌های پزشکی، مطب و دیگر آزمایشگاه‌ها و مراکز علمی و دانشگاهی است.

در زیر به چند نمونه از کاربردهای تایمر برق دیجیتال یا پریز تایمردار برق می‌پردازیم هرچند امکان پرداختن به همگی کاربردهای این دستگاه به دلیل گستره‌ی بزرگ دستگاه‌های برقی وجود ندارد.

شیوه‌ی استفاده و روش تنظیم تایمر برق

برای استفاده از این دستگاه باید در نظر داشت که تایمر دیجیتال برق دارای یک پریز برق ورودی برای اتصال سیم و کابل برق انواع دستگاه‌های برقی و یک دوشاخه برای اتصال تایمر به پریز برق شهری است. به زبان ساده‌تر برای راه‌اندازی این دستگاه کافی است این مراحل را در گام سپری کنید:

 • با استفاده از راهنما و کاتالوگ درون پریز تایمردار برق دیجیتال ، برنامه‌ریزی تایمر را انجام دهید تا به دلخواه شما زمانبندی شود.
 • سیم برق دستگاه مورد نظر ( لامپ خانه یا گلخانه ، پمپ آب ، تلویزیون یا رادیو ، مرغ داری گاوداری و ...) را به ورودی پریز برق تایمر وارد کنید.
 • دوشاخه‌ی تایمر دیجیتال را به پریز برق 220 ولت شهری وارد کنید و از این پس تایمر در زمان تنظیم شده برق را قطع و یا وصل خواهد کرد.
 • نکته: بد نیست در آغاز کمی با یک دستگاه دیگر برقی برای نمونه یک لامپ یا... دستگاه و زمانبندی و برنامه ریزی آن را آزمایش کنید و زمانی که از تنظیم و راه روش درست تنظیم آن آگاه شدید برای دستگاه اصلی برنامه ریزی نمایید.

روشن و خاموش کردن پمپ ، بخاری و چراغ آکواریوم

زمانی را در نظر بگیرید که به هر دلیل نیاز دارید به مسافرت بروید. شما ممکن است در خانه دارای یک آکواریوم پرورش ماهی باشید. در نتیجه نیاز است که پمپ آکواریوم و یا بخاری آن در زمان مشخصی روشن و در زمان دیگر خاموش شود. خرید تایمر دیجیتال برق در این زمان سودمند است.

تایمر برای مسافرت و امنیت خانه، شرکت و انبار

در زمان مسافرت‌های طولانی روشن و خاموش شدن یک لامپ کم‌مصرف و یا حتی یک رادیو می‌تواند یک لایه‌ی امنیتی برای خانه یا اداره یا شرکت و انبار و باغ و ساختمان را ایجاد کند. خاموش بودن چند روزه‌ی لامپ‌های یک خانه و ساختمان برای دزدان و سارقان یک نشانه‌ی مثبت است. با بهره‌گیری از تایمر برق دیجیتال می‌توانید پساز برنامه‌ریزی یک لامپ را در مدت مسافرت خود در ساعات معین روشن و در ساعت زمان‌بندی شده خاموش کنید.

تایمر برق برای پمپ آب کشاورزی و باغبانی

در باغ‌هایی که دارای سامانه‌ی آبیاری قطره‌ای تحت فشار هستند زمان‌های ویژه‌ای برای آبیاری درختان در نظر گرفته می‌شود. برای نمونه هنگامه‌ی شب بهترین زمان برای آبیاری درختان است. در نتیجه با خرید و سر راه پمپ آبیاری قرار دادن این تایمر دیجیتال برق می‌توان پس از برنامه‌ریزی مشخص کرد که آبیاری در چه ساعتی به صورت خودکار و بدون نیاز به حضور نیروی انسانی آغاز شده و در چه ساعتی برق پمپ آب قطع شود.

تایمر برق دیجیتال برای کارگاه‌های صنعتی دامداری و گلخانه

کارگاه‌های صنعتی و یا مرغ‌داری‌ها و گاوه‌داری‌ها و همچنین گلخانه‌های پرورش گل زینتی و محصولات کشاورزی دارای لامپ‌های ال ای دی روشنایی و دستگاه‌های تهویه هوا هستند که نیاز است در ساعت‌های خاصی در فصل‌های گوناگون سال روشن و خاموش شوند و برق آن‌ها به صورت خودکار قطع و وصل شود. در نتیجه این یک دستگاه بسیار مهم و کاربردی برای این‌گونه از کارها است.

برخی از نکات درباره راه‌اندازی تایمر
 1. هیچ‌گاه دستگاه‌های برقی که دارای شدت جریان مصرفی بالاتر از مقدار پیشنهاد شده 16 آمپر دارند را به پریز تایمر وصل نکنید.
 2. در زمانی که از دستگاه استفاده می‌کنید باید توجه داشته باشید که دوشاخه‌ی دستگاه کاملا وارد پریز برق 220 ولت شهری شده باشد.
 3. اگر باید دستگاه را تمیز کنید کوشش کنید نخست آن را از پریز جدا کرده و سپس اقدام به پاک کردن آن کنید. و از ریختن آب روی آن خوددکاری کنید.
 4. این دستگاه تایمر دیجیتال کنترل روشن و خاموش و قطع و وصل کردن پریز برق در زمان‌های برنامه‌ریزی شده به صورت خودکار بی‌نیاز به باتری و منبع برق است.
 5. برای شارژ شدن دستگاه پیشنهاد می‌شود در صورت امکان برای نخستین بار آن را دست‌کم 8 ساعت درون پریز برق قرار دهید.
 6. امکان اتصال سه راهی یا چند راهی برق به این دستگاه وجود دارد ولی مجموع جریان مصرفی دستگاه ها نباید بیشتر از حدود 15 آمپر باشد.
تنظیم ساعت تایمر برق دیجیتال هفتگی

برای تنظیم ساعت دستگاه دکمه‌ی Clock نگه دارید و همزمان ساعت ، دقیقه و ثانیه را تنظیم کنید. تنظیم ساعت با فشار دادن دکمه‌ی HOUR به تعداد مورد نیاز و تنظیم دقیقه با فشار دادن همزمان گزینه‌ی MIN به تعداد مورد نیاز و ثانیه با فشار دادن دکمه‌ی SEC همزمان با نگه‌داشتن دکمه‌ی ساعت Clock قابل انجام است. باید دانست که کاربرد کلید ثانیه فقط برای تنظیم ساعت تایمر دیجیتال برق است.

پرسش  پاسخ درباره پریز تایمر دار دیجیتال

1- تایمر دیجتال قطع و وصل برق را برای هر روز می توان 1 بار روشن و 1 بار خاموش کرد + همچنین می‌توان  برای 1 هفته کامل به آن برنامه داد. یعنی در روزهای مختلف در زمان‌های گوناگون مورد نیاز روشن و خاموش شود ( البته می توان زمان را یک‌سان برای همگی روزهای هفته در نظر گرفت )
در صورت نیاز به خاموش و روشن شدن بیش از 1 بار در روز باید از تایمر آنالوگ استفاده کرد. ( لینک آن بالاتر درج شده است )
2- تنظیمات و برنامه‌ریزی تایمر دیجیتال برق هفتگی به دلیل داشتن باتری درونی، با قطع برق از میان نخواهد رفت. دستگاه با بهره‌گیری از باتری‌های درونی خود، حتی با وجود قطع کامل برق، می‌تواند تنظیمات را برای روزها و هفته‌ها نگه‌دارد.

پریز تایمر دار آنالوگ 24 ساعته

توجه داشته باشید که در صورت نیاز به تکرار یک برنامه قطع و وصل برق در زمان مشخص و تکرار آن در هر روز هفته و با دقت 15 دقیقه می‌توانید از تایمر برق آنالوگ استفاده کنید با قیمت ارزان‌تر. برای هدایت به صفحه مورد نظر کلیک کنید: پریز تایمردار برق آنالوگ

ادامه مطلبShow less
مشخصات فنی کالا
A1-T3

مشخصات

چراغ/نمایشگر
دارد
ولتاژ ورودی
220V AC
ولتاژ خروجی
220V AC
شدت جریان (آمپر)
16A
مدل
دیجیتال هفتگی
نمایش‌گر دیجیتال/آنالوگ
دارد
دقت تنظیم
1 دقیقه
تعداد برنامه تایمر
40 برنامه
شدت جریان لحظه‌ای
16A
ژرفا (ارتفاع)
75mm
پهنا (ضخامت)
72mm
بلندی (طول)
120mm
رنگ
سفید
تعداد/مقدار در هر بسته
1 عدد
امکان برنامه ریزی به مدت
یک هفته
نظرات(26)
رتبه‌بندی کلی
3.8
26 نظرات
کیفیت
(4.5)
قیمت
(3.6)
امکانات
(3.5)
طراحی
(3.6)
سلام سوال ۱- این تایمر چند زمانمیشه بهش داد و۲- ایا موقع قطع وصل شدن برق باید از نو تنظیم بشه

ارسال نظر

 • امکانات:
 • طراحی:
 • قیمت:
 • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
بارگزاری تصاویر:
تصاویر را در اینجا رها کنید و یا برای آپلود کلیک کنید.
کالاهای مرتبط
34,800 تومان
کابل برق 2 پین رادیویی 1.5m کابل برق دو شیار یا کابل برق دو چاک، طول 1/5 متر، دارای دوشاخه استاندارد، مناسب آداپتور انواع شارژر نوت‌بوک، لپ‌تاپ‌های سونی، ایسوس، رادیو ضبط، اسپیکرهای شارژی و انواع آداپتور که نیاز به...
1,798,000 تومان
(10)
چند راهی برق WI-FI هوشمند USB دار کینگ آی پی چند راهی برق هوشمند دارای 4 پریز هوشمند 10 آمپری قابل اتصال به شبکه وای فای و کنترل از راه دور از طریق گوشی موبایل، تبلت IOS و Android و لپ تاپ، دارای 3 عدد پورت مادگی USB...
598,000 تومان
(17)
پریز برق WIFI هوشمند با کنترل صوتی Voice Control پریز وای فای برند KING IP مدل SA-P202A مناسب هوشمند سازی خانه و محل کار، جهت کنترل و روشن و خاموش کردن وسایل برقی از راه دور و از طریق اینترنت، قابل برنامه‌ریزی شدن و...
248,000 تومان
(5)
پریز تایمر دار برق 24 ساعته آنالوگ 96 برنامه تایمر برق آنالوگ 24 ساعته MB-16A با قابلیت تنظیم برنامه برای 24 ساعت شبانه‌روز و تکرار برنامه تنظیم شده برای هر روز، دقت تنظیم 15 دقیقه، دارای 1 سال گارانتی، 96 کلید (دیپ...
8,950 تومان
(4)
سیم بلندگو 2*0.75 دوبل دو رشته کابل بلندگو دوبل 2 در 0/75 میلی‌متر، با روکش مات پلاستیکی، ضخامت 0.75mm، ویژه‌ی به‌کارگیری به عنوان سیم برق یا جهت سیم بلندگو و انتقال صدا میان انواع دستگاه‌های صوتی و تصویری مانند...
239,000 تومان
(13)
پریز برق تایمر دار 24 ساعتی قابل تنظیم خودکار تایمر آنالوگ قطع و وصل اتوماتیک برق- قابل برنامه‌ریزی برای قطع یا وصل کردن برق دستگاه‌های برقی در ساعت‌های متفاوت در شبانه‌روز و 24 ساعت- ورودی اتصال به برق 220 ولت شهری...
248,000 تومان
پریز تایمر دار آنالوگ 24 ساعته 96 تایمه ام‌بی تایمر برق آنالوگ یا پریز برق تایمر دار 24 ساعته، مخصوص روشن و خاموشی وسایل برقی 220 ولت در 24 ساعت شبانه‌روز به صورت خودکار، تکرار برنامه هر روز بدون نیاز به تنظیم دوباره،...
پریز تایمر دار آنالوگ GMT01A پریز تایمر دار آنالوگ GMT01A
پیشنهاد ویژه محدود
198,440 تومان 242,000 تومان
‎−18%
(4)
تایمر برق پریز دار آنالوگ روزانه مدل GMT01A-GR پریز برق تایمر دار یا تایمر برق آنالوگ 24 ساعته LED دار، قابل برنامه‌ریزی برای 24 ساعت شبانه روز و تکرار برنامه هر روز بدون نیاز به تنظیم مجدد، روشن و خاموش کردن خودکار...
239,500 تومان
(6)
تایمر آنالوگ برق پریز دار سون 96 برنامه پریز تایمر دار یا تایمر برق آنالوگ پریز دار SEVEN، دارای قابلیت برنامه‌ریزی شدن برای 24 ساعت و تکرار برنامه به صورت خودکار، مناسب جهت روشن و خاموش کردن وسایل برقی در ساعات از...
288,000 تومان
(13)
تایمر برق پریزدار 24 ساعته 96 برنامه سی آی ای CIE تایمر پریزدار قطع و وصل خودکار انواع وسایل برقی 220 ولت مدل TG-28A، تایمر برق آنالوگ با قابلیت برنامه ریزی برای 24 ساعت و تکرار برنامه، حداقل زمان برنامه ریزی 15...
248,000 تومان
(12)
پریز تایمردار قطع و وصل برق روزانه 24 ساعته تایمر برق آنالوگ GMT03A با قابلیت تنظیم و برنامه‌ریزی 24 ساعته روزانه قطع و وصل کردن خودکار برق از پریز و دوشاخه دستگاه‌های برقی آزمایشگاه، خانه، ادارات، مرغ‌داری و گل‌خانه...
10 کالای مشابه:
538,000 تومان
(1)
پریز هوشمند وای فای King Ip با کنترل صوتی پریز هوشمند وای فای Smart Socket برند King IP مدل SA-P302A، مناسب هوشمندسازی خانه و محل کار، روشن و خاموش کردن وسایل برقی از هر فاصله‌ای با استفاده از گوشی موبایل و تبلت و...
598,000 تومان
(17)
پریز برق WIFI هوشمند با کنترل صوتی Voice Control پریز وای فای برند KING IP مدل SA-P202A مناسب هوشمند سازی خانه و محل کار، جهت کنترل و روشن و خاموش کردن وسایل برقی از راه دور و از طریق اینترنت، قابل برنامه‌ریزی شدن و...
شارژر تایمردار هوشمند 2 پورت USB و پریز 180 درجه شارژر تایمردار هوشمند 2 پورت USB و پریز 180 درجه
پیشنهاد ویژه محدود
449,400 تومان 535,000 تومان
‎−16%
(2)
پریز شارژردار دیجیتال مدل GEU74A-GR یک شارژر USB تایمردار و قابل برنامه‌ریزی است که می‌تواند یک پریز برق معمولی را به یک شارژر با قابلیت قطع  جریان شارژ به صورت خودکار در بازه‌های زمانی از 30 دقیقه تا 8 ساعت، تبدیل...
399,000 تومان
(13)
تایمر برق الکترونیکی قابل برنامه‌ریزی 25A ولتاژ ورودی 220 ولت، ولتاژ خروجی 220 ولت، حداکثر شدت جریان 25 آمپر با رله‌های قدرتمند، فرکانس 50 هرتز، قابل برنامه‌ریزی 1 هفته شامل 32 برنامه و تکرار برنامه بدون تنظیم مجدد...
425,000 تومان
تایمر برق دیجیتال هفتگی 40 برنامه مدل GET03A-GR با صفحه نمایش سایز بزرگ 5.5*3.5cm، مناسب روشن و خاموش کردن خودکار وسایل برقی طبق برنامه هر روز هفته به صورت جداگانه و تکرار برنامه هر هفته بدون نیاز به تنظیم دوباره....
ناموجودSold out
1 تومان
(3)
تایمر دیجیتال برق یا پریز برق تایمر دار دیجیتال دستگاه تایمر برق یا پریز برق تایمردار دیجیتال SAMMIT توانایی قطع و وصل برق دستگاه‌های برقی 220V به صورت خودکار را به کاربر می‌دهد. امکان برنامه‌ریزی برای 1 هفته کامل با...
Sold out
(20)
تایمر برق پریز دار دیجیتال هوشمند 16 برنامه Seven تایمر برق دیجیتال هفتگی SEVEN مدل DT1 با قابلیت تنظیم 16 برنامه جهت قطع و وصل جریان برق و روشن و خاموش کردن وسایل برقی در ساعت و دقیقه مشخص شده طول هفته و تکرار آن....
تایمر پریز دار دیجیتال 40 برنامه هفتگی تایمر پریز دار دیجیتال 40 برنامه هفتگی
پیشنهاد ویژه محدود
397,800 تومان 468,000 تومان
‎−15%
(37)
تایمر برق دیجیتال خانگی و صنعتی مدل GETA-GR، مناسب جهت روشن و خاموش کردن اتوماتیک انواع وسایل برقی خانگی و صنعتی با حداکثر 220V با توان 3680 وات و 16 آمپر شدت جریان، با قابلیت برنامه‌ریزی برای 1 هفته‌ کامل در 40...
ناموجودSold out
498,000 تومان
(21)
پریز تایمردار دیجیتال قطع و وصل برق 40 برنامه تایمر برق دیجیتالی مدل GET-GR پریز تایمر دار دیجیتال جهت قطع و وصل برق در ساعات مشخص- قابل برنامه‌ریزی و تنظیم برای 1 هفته کامل شامل 40 برنامه روشنی و خاموشی و تکرار...
1,798,000 تومان
(10)
چند راهی برق WI-FI هوشمند USB دار کینگ آی پی چند راهی برق هوشمند دارای 4 پریز هوشمند 10 آمپری قابل اتصال به شبکه وای فای و کنترل از راه دور از طریق گوشی موبایل، تبلت IOS و Android و لپ تاپ، دارای 3 عدد پورت مادگی USB...
نوشته‌های مرتبط

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود/نام‌نویسی