برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
پشتیبانی واتساپ 09216012489

روش‌های ارسال کالا

روش‌های ارسال کالا - سرعت ارسال

ارسال سفارش‌های ثبت شده به سراسر شهرهای کشور ایران از طریق راه‌های زیر انجام می‌شود:

 • تیپاکس
  در صورتی که نشانی تحویل کالای شما در شهرهای بزرگ دارای شعبه‌های تیپاکس است می‌توانید این گزینه را انتخاب کنید. توجه اکید داشته باشید که مبلغ کسرشده برای این شیوه مربوط به هزینه بسته بندی و پیک تا محل شعبه تحویل‌گیرنده است و هزینه ارسال به صورت پسکرایه توسط مشتری در زمان تحویل سفارش به مامور تیپاکس پرداخت می‌گردد. ( در صورت غیرفعال بودن این گزینه، به پشتیبانی سایت در واتساپ 09216012489 پیام  و درخواست ارسال با تیپاکس را بدهید )

 • پست پیشتاز
  در صورتی که زمان برای شما دارای اهمیت است و خواهان رسیدن بسته‌ی کالای سفارشی خود در پُرشتاب‌ترین زمان ممکن با پست هستید، می‌توانید در هنگام ثبت سفارش این گزینه را برگزینید. برپایه‌ی توضیحات اداره‌ی پست مدت زمانی که کالا به دست مشتریان خواهد رسید: درون شهری و درونی استانی حداکثر 2 تا 4 روز کاری-  مراکز استان‌ها حداکثر 3 تا 5 روز کاری است.

 • پست سفارشی (عادی) و رایگان
  این شیوه از ارسال پستی همانند پست پیشتاز قابل رهگیری بوده و نسبت به پست پیشتاز قیمت پایین‌تری دارد. حداکثر زمان رسیدن کالا 14 الی 21 روز کاری خواهد بود. برای خریدهای بالاتر از 350 هزار تومان این شیوه از ارسال رایگان است.

 • باربری و اتوبوسرانی
  در این شیوه پس از تماس با پشتیبانی واتساپ و تایید همکاران، بسته سفارشی با پیک به باربری ارسال می‌شود. هزینه باربری به صورت پسکرایه بوده و توسط مشتری در محل باربری و هنگام تحویل پرداخت می‌گردد. همچنین برای ارسال با اتوبوس نیاز است که ساعت دقیق حرکت اتوبوس و جایگاه آن توسط مشتری به همکاران ما اطلاع داده شود.

 • پیک موتوری جهت شهر شیراز
  در صورتی که ساکن شهر شیراز هستید و نیاز به دسترسی سریع به کالای سفارشی خود دارید می‌توانید پس از تماس با پشتیبانی فروشگاه درخواست ارسال با پیک موتوری را با همکاران ما در بخش پشتیبانی مطرح نمایید در با اسنپ باکس یا الوپیک ارسال انجام شود.

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم