کیت آمپلی فایر 400 وات استریو 24 ولت R.M.S

جدید

برد آمپلی‌فایر 400 وات 24V 3A

کیت و ماژول آمپلی‌فایر با قدرت خروجی صدای واقعی R.M.S 400W دو کانال با دو خروجی استریو با دو خروجی L چپ و R راست هر کانال 200W قدرت خروجی - ورودی برق منبع تغذیه ترانس 24 ولت 3A تا 5 آمپر سه سر - ورودی صدای LGR - دارای خنک‌کننده هیت‌سینک آلومینیومی قابل پیچ شدن به IC آمپلی‌فایر

STK is BTL audio power

جزییات بیشتر

57,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

درخواست نصب و راه‌اندازی آمپلی‌فایر : به دلیل حساس بودن قطعات الکترونیکی، در صورتی که با کارهای فنی و لحیم‌کاری و اتصال پلیر پخش‌کننده موسیقی یا سیم‌های خروجی برای بلندگو و سیم‌های برق ترانس و منبع تغذیه به کیت آمپلی‌فایر آشنایی ندارید با می‌توانید با همکاران ما در بخش پشتیبانی فنی فروشگاه تماس بگیرید و درخواست نصب و آماده‌سازی کیت آمپلی را مطرح کنید: 09217989533

همکاران ما در بخش فنی فروشگاه، از آن‌جایی که برخی از خریداران با شیوه‌ی درست نصب و راه‌اندازی  سیستم صوتی 400 وات استریو STK آشنایی ندارند، امکان این را فراهم کرده‌اند که سیستم تماما راه‌اندازی شده و سپس ارسال شود. مراحل نصب از سوی همکاران بخش فنی فروشگاه به این شرح است 1- نصب و اتصال منبع تغذیه ترانس 24 ولت 3 سر 6 آمپر 2- نصب یکی از انواع برد فلش خور جهت موزیک پلیر 3- اتصال سیم‌های شیلددار بلندگوها 4- تست و ارسال کالا.

آموزش آمپلی فایر 400 وات STK

موارد مهم در راه‌اندازی آمپلی فایر 400W

  • در صورت عدم آشنایی با کارهای فنی و الکترونیک حتما کار را به متخصص بسپارید تا بهترین کیفیت را دریافت کنید. اتصال‌های نادرست باعث سوختن آی‌سی STK خواهد شد.
  • توجه کنید که ولتاژ مدار تغذیه کیت آمپلی‌فایر بیش‌تر از مقدار مشخص شده یعنی 24 ولت نباشد.
    حتما در صورت امکان برای صدمه ندیدن آی سی IC سیم مثبت + بلندگوهای خروجی صدا را با یک فیوز 1 آپر سری نمایید.
  • جهت افزایش بار خروجی آسی ( اسپیکرها ) آمپلیفایر حتما از هیت‌سینک آلومینیومی ) با اندازه‌ی بزرگ‌تر استفاده کنید تا آی سی خنک شود. همچنین اگر شدنی است از گریس مخصوص برای کاستن از گرما و دمای به‌وجودآمده استفاده کنید.
  • در آغاز کار لطفا همه‌ی سیم‌هایی که باید با هویه و سیم قلع لحیم، لحیم‌کاری شوند را بر اساس نقشه‌ی راهنما لحیم‌کاری کنید، پس از مطمئن شدن از این کار در پایان کار ولتاژ برق را با دقت فراوان و در نظر داشتن قطب منفی و مثبت متصل کنید.
  • توجه داشته باشید که در هنگانی که مدار الکترونیکی کیت آمپلی فایر 400 وات دارای ولتاژ برق است از انجام داده هرگونه لحیم‌کاری روی مدار پرهیز کنید.
  • شما می‌توانید با تهیه‌ی یک کیت باس و تریبل استریو این آمپلی فایر قدرتمند را باس و تریبل‌دار کنید.
  • برای تامین برق این آمپلی فایر قدرتمند در صورت امکان از ترانس 24 ولت 5 آمپر استفاده کنید هرچند می‌توان از ترانس 3 آمپر نیز بهره برد.

برد آمپلی فایر 400W

منبع تغذیه و راه‌اندازی سیستم صوتی 400W

شما می‌توانید برای راه‌اندازی سیستم‌صوتی خانگی قدرتمند 400 وات استریو از برد USB فلش‌خور به‌عنوان پلیر یا پخش‌کننده موسیقی استفاده کرده و از ترانس 24 ولت 6 آمپر دوبل جهت منبع تغذیه این کیت آمپلی فایر بهره ببرید. ( با کلیک روی لینک‌های درج شده می‌توانید به صفحه فروش این کالاها در فروشگاه هدایت شده و آن‌ها را همراه با کیت آمپلی خود سفارش دهید )

سیم‌های ورودی کیت آمپلی فایر 400 وات استریو

خواهشمند است برای سیم‌های ورودی یا INPUT این کیت و ماژول آمپلی فایر از سیم‌های شیلد دار استفاده کنید. در صورت بهره‌گیری از سیم‌های بی‌کیفیت و عدم اتصال درست سیم‌های شیلد دار آمپلی دچار نویز و مشکلات دیگر خواهد شد.

قیمت کیت آمپلی فایر - خرید برد آمپلی فایر - فروش آمپلی فایر 400 وات - خرید آمپلی فایر 400 وات 24 ولت

کیت آمپلی فایر 400 وات

باید توجه داشت که این آمپلی‌فایر دارای فناوری و آی سی اس تی کا STK ژاپن بوده و توان خروجی آن واقعی است در نتیجه کاربر نیاز به بلندگوهای مناسب و قدرتمند جهت استفاده حداکثری از سیستم صوتی 400 وات استریو سام استار دارد. همچنین باید توجه داشته باشید که همین کیت آمپلی فایر 400 وات همراه با باس و رتیبل و ولوم کنترل صدا در فروشگاه اینترنتی فروهر عرضه می‌شود که می‌توانید با کلیک روی این لینک جهت سفارش اقدام نمایید: آمپلی فایر 400 وات باس و تریبل دار

 
جزئیات فنی
ولتاژ ورودی24V
شدت جریان (آمپر)3A
توان (وات)400W
تعداد کانال صدااستریو - 7.1 کانال

نوشتن دیدگاه

کیت آمپلی فایر 400 وات استریو 24 ولت R.M.S

برد آمپلی‌فایر 400 وات 24V 3A

کیت و ماژول آمپلی‌فایر با قدرت خروجی صدای واقعی R.M.S 400W دو کانال با دو خروجی استریو با دو خروجی L چپ و R راست هر کانال 200W قدرت خروجی - ورودی برق منبع تغذیه ترانس 24 ولت 3A تا 5 آمپر سه سر - ورودی صدای LGR - دارای خنک‌کننده هیت‌سینک آلومینیومی قابل پیچ شدن به IC آمپلی‌فایر

STK is BTL audio power

نوشتن دیدگاه

لوازم جانبی

10 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0