برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
پشتیبانی واتساپ 09216012489

شرایط و شیوه‌ی بازگرداندن کالا

گارانتی تعویض در صورت ایراد فنی

فروشگاه اینترنتی فروهرالکترونیک همواره خرسندی مشتریان خود را درنظر داشته است و در همین راستا امکان بازگشت کالا در صورت ایراد فنی یا مغایرت کالاهای ارسالی طی 7 روز، برای خریداران را فراهم کرده است. لطفا به صورت کامل قوانین را مطالعه نمایید. خرید اینترنتی از فروشگاه فروهر به منزله پذیرش تمامی قوانین از طرف مشتری خواهد بود.

نکات مهم

 1. لطفا پیش از هرچیز از درستی مراحل تست کالا اطمینان حاصل فرمایید. بررسی کنید که آیا عدم کارکرد کالا، تنها مربوط به ناسازگاری با دستگاه شما ( گوشی موبایل، هدفون، اسپیکر، ضبط، تبلت، آمپلی فایر، اینورتر یا... ) است یا روی دیگر دستگاه‌ها نیز ایراد وجود دارد؟
 2. مشتری تا 7 روز در حق انصراف از خرید را دارد. البته در صورتی که کالا، بسته‌بندی و پلمپ آن باید کاملا سالم بوده و از نصب، لحیم‌کاری و راه‌اندازی و.. آن خودداری شده باشد و در صورت خارج شدن کالا از شرایط اولیه امکان بازپس‌گیری کالا وجود ندارد.
 3. در صورت مغایرت کالا از هرگونه استفاده و خارج کردن دستگاه از شرایط اولیه ( باز کردن پلمپ و پلاستیک و روکش و... ) خودداری نمایید و طی 24 ساعت مغایرت را به بخش پشتیبانی اطلاع دهید.
 4. لازم است قبل از مرجوع کردن کالا، مورد را به صورت رسمی و نوشتاری طی نهایتا 24 ساعت پس از تحویل، از طریق رایانامه ( ایمیل ) رسمی یا پشتیبانی واتساپ ارسال نمایید. ( همکاران فرم درخواست مرجوعی را برای شما ارسال خواهند کرد )
 5. کالاهایی مانند انواع بورد و ماژول الکترونیکی، آمپلی‌فایر، اینورتر مبدل برق، تایمر و.. حتما باید توسط متخصص دارای پروانه رسمی از نهادهای مربوطه نصب و راه‌اندازی شوند در غیراینصورت گارانتی 7 روزه شامل موارد آسیب دیده توسط اشخاص فاقد تخصص و پروانه کسب، مانند صدمات و ضایعات ناشی از ضربه، سقوط، حمل ونقل، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی، آتش و حرارت زیاد، گرد و غبار شدید، نوسانات برق، اضافه یا کاهش ولتاژ و شدت جریان، اتصال کوتاه، جابه‌جا متصل شدن سیم برق، رعد و برق و حوادث طبیعی نمی‌شود.

شرایط بهره‌گیری از گارانتی 7 روزه

 1. تحویل کالا از مامور پست توسط مشتری به معنای تحویل سالم کالای خریداری شده و کامل بودن محتوای بسته است.
 2. مشکل فنی یا مغایرت ظاهری و فنی کالا باید نهایتا 24 ساعت پس از دریافت کالا، از طریق ایمیل رسمی یا پیام‌رسان واتساپ به فروهرالکترونیک آگاهی‌رسانی شود.
 3. لازم است کارتن و جعبه‌ی کالاها، سالم نگه‌داری و از دور ریختن یا آسیب به آن جداً خودداری شود. ( در غیراینصورت شامل ضمانت 7 روزه نمی‌شود )
 4. برچسب زدن یا درج نوشتار، نشانی یا هر چیز دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان بهره‌جستن از گارانتی را از میان خواهد برد.
 5. گارانتی تعویض شامل عدم کارکرد بر روی یک دستگاه شخصی نمی‌شود. مسئولیت بررسی سازگاری کالای خریداری شده ( مانند دانگل، اینورتر، تایمر، برد و ماژول و..) با دستگاهی که قرار است با آن کار کند، با خریدار است. ( برای نمونه کار نکردن کالا روی یک گوشی موبایل، ضبط، هدفون یا... خاص شامل گارانتی 7 روزه نیست )
 6. این سامانه ایرادهای فنی و ظاهری (شکستگی، خط، خش و مانند آن روی بدنه کالا) که در هنگام حمل و نقل توسط مامور پست یا مشتری یا در پی به‌کارگیری نادرست کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. بهره‌گیری نادرست شامل مواردی مانند ترابری و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول و غیرتوصیه شده در کاتالوگ و راهنمای دستگاه‌ها، نگه‌داری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با پیشنهاد سازنده کالا (یا قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل نمی‌شود.
 7. کالاهای الکترونیکی حساس مانند انواع برد فلش‌خور، آمپلی‌فایر، انواع ماژول، کیت، اینورتر، مبدل برق و... تنها باید توسط متخصص و تعمیرکار دارای پروانه رسمی از ارگان‌های مربوطه نصب و راه‌اندازی گردند. در صورتی که این کالاها توسط افراد غیرمتخصص و فاقد مجوز نصب شوند شامل گارانتی نخواهند بود.
 8. در صورت ایراد فنی، نیاز است کالا همراه با فاکتور، نامه‌ی مهر و امضا شده توسط نصاب بازگشت داده شود. در نامه مذکور نصاب و تعمیرکار باید تمامی مراحل نصب و عیب‌یابی را ذکر نموده و در نهایت تایید نماید که ایراد فنی در مراحل نصب توسط ایشان ایجاد نشده است.

قوانین آسیب فیزیکی به کالا توسط پست و باربری

 • تحویل کالا از مامور اداره پست جمهوری اسلامی ایران یا باربری توسط مشتری، به معنای سالم بودن کالای تحویل شده از نظر فیزیکی است. مشتری در صورت هرگونه آسیب فیزیکی به کالا باید از تحویل گرفتن آن از مامور پست خودداری نماید.
 • در صورت تحویل کالای آسیب دیده از نظر فیزیکی توسط مشتری، مسئولیت پیگیری بیمه و دریافت غرامت از اداره پست و تیپاکس با خریدار است.

هزینه پست کالای بازگشتی چگونه محاسبه می‌شود؟

 • مرجوعی کالا تنها باید با استفاده از خدمات اداره پست جمهوری اسلامی ایران انجام شود. ارسال و مرجوعی کالا با تیپاکس و به صورت پسکرایه پذیرفته نیست.
 • اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا ظاهری، به تایید کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه برسد، هزینه‌های بازگشت کالا و ارسال مجدد کالای تعویض شده با پست به عهده فروشگاه است.
 • جهت واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا  به نشانی پستی فروشگاه فروهر ارسال شود.
 • در صورت عدم تایید ایراد فنی و سالم بودن دستگاه، هزینه پستی بازگشت کالا به عهده‌ خریدار خواهد بود.

درخواست بازگشت چگونه با خدمات پس از فروش مطرح شود؟

درخواست خود مبنی بر بازگشت کالا و بررسی کارشناسان فنی فروشگاه را در روز و ساعات کاری و از طریق یکی از راه‌های زیر مطرح و فرم درخواست بازگشت را با دقت پر نمایید. لطفا توجه داشته باشید که پاسخ‌دهی به ایمیل یا پیام‌رسان‌ها ممکن است بین 1 تا 24 ساعت زمان ببرد.


نشانی رایانامه: Info{at}efarvahar{dot}ir
شماره واتساپ: 09216012489
نشانی پستی جهت بازگشت شیراز- خیابان حافظ- کوچه 14- پلاک 286- کد پستی 7146656187

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم