آمپلی فایر 200 وات STK کامل ولوم دار

جدید

کیت آمپلی‌فایر 200W باس، تریبل و ولوم‌دار R.M.S استریو

ماژول آمپلی‌فایر 200 وات آماده و لحیم شده، ساخته شده با جدیدترین آی‌سی STK IC ژاپن، دارای خروجی صدای واقعی R.M.S با توان 200 وات ( 100W بلندگوی راست + 100W بلندگوی چپ )، دارای ولوم کنترل دستی تنظیم میزان صدا، باس Bass، تریبل Treble، هیت‌سینک خنک‌کننده IC، ورودی برق ترانس 24 ولت 5 آمپر دوبل سه سر و ورودی صدای استریو، مناسب ساخت اسپیکر و سیستم صوتی

جزییات بیشتر

پیشنهاد شگفت انگیز

58,500 تومان

65,000 تومان

-10%

- +

 
بررسی تخصصی

مدل بدون ولوم و باس و تریبل و مدل 400 وات

توجه داشته باشید که همین ماژول آماده با همین میزان قدرت و قطعات بدون ولوم دستی میزان صدا، باس و تریبل با قیمت کم‌تر نیز در فروشگاه موجود است که می‌توانید با کلیک روی لینک روبرو آن را تهیه کنید: آمپلی‌فایر 200 وات 24 ولت - هم‌چنین کیت آمپلی‌فایر با قدرت خروجی 2 برابر یعنی 400 وات RMS نیز در فروشگاه موجود است که در صورت نیاز با کلیک روی لینک روبرو می‌توانید به صفحه‌ی خرید آن هدایت شوید: آمپلی‌فایر 400 وات STK استریو

کاربرد برد آمپلی‌فایر 200 وات استریو 24 ولت

کارایی کیت آمپلی‌فایر با قدرت خروجی 200 وات واقعی RMS را شاید بتوان محدود کرد به ساخت اسپیکرهای قدرتمند خانگی یا سیستم صوتی خانگی، اداری، فروشگاه و مغازه و اداره و در کل هر مکانی که نیاز به تقویت صوتی و پخش موسیقی و صدا با قدرت 200 وات واقعی دارند. از آن‌جایی که منبع تغذیه ورودی برق این آمپلی‌فایر قدرتمند ترانس 24 ولت دوبل سه سر با شدت جریان حدود 5 آمپر است می‌توان گفت بهترین راه تامین برق پریز برق 220 ولت شهری است هرچند اگر کاربر بتواند با مدار الکترونیکی و .. برق 12 ولت DC باتری ماشین را به برق 24 ولت AC سه سر دوبل تبدیل کند نیز می‌توان به عنوان آمپلی‌فایر و سیستم‌صوتی خودرو نیز از این کیت آمپلی بهره برد.

THD: 2Ω = 10%    4Ω = 1%

ماژول آمپلی فایر 200 وات stk استریو

ساخت اسپیکر و سیستم‌صوتی با ماژول آمپلی‌فایر 200 وات

همان‌گونه که اشاره شد این کیت آمپلی‌فایر یک گزینه مناسب برای ساخت اسپیکر و سیستم‌صوتی خانگی است. باید توجه داشت که این کیت و ماژول آماده و لحیم‌شده است، در واقع نیاز است که کاربر یک ورودی صدا از پخش‌کننده صدا به Input آن وارد کند + یک منبع تغذیه 24 ولت حداقل 5 آمپر به ورودی برق آن متصل کند و از خروجی‌های بلندگوی آن به 2 یا 4 بلندگو با قدرت واقعی 200 وات خروجی صدا بگیرد. همگی کالاهایی که برای راه‌اندازی و نصب این دستگاه مورد نیاز است در فروشگاه فروهر موجود است و ما در ادامه به آموزش شیوه‌ی ساخت این اسپیکر یا سیستم‌صوتی خواهیم پرداخت.

موارد مورد نیاز سیستم صوتی و اسپیکر خانگی 200W استریو

برای راه‌اندازی و ساخت چنین سیستم صوتی با بهره‌جویی از این ماژول بسنده ( کافی ) است که این اقلام تهیه شود و سپس در مراحل گوناگون با هویه ، سیم لحیم و سیم شیلددار مرغوب به یکدیگر متصل شوند. در زیر لینک مربوط به خرید هر یک از این اقلام از فروشگاه ( سفارش همراه با این کیت آمپلی ) نیز ارائه شده که با کلیک روی لینک‌ها می‌توانید اقدام به سفارش آن‌ها و افزودن این کالاها به سبد خرید آنلاین خود نمایید.

درخواست نصب کامل توسط بخش فنی

گوشزد: در صورتی که با مبانی الکترونیک و لحیم‌کاری و... آشنا نیستند می‌توانید با بخش پشتیبانی فروشگاه تماس حاصل فرموده و درخواست آماده‌سازی دستگاه را توسط همکاران فنی ما مطرح سازید یا کار را به کارشناس امر بسپارید. باید توجه کنید که IC های پیشرفته STK حساس هستند و باید در مراحل نصب حتما نکات فنی رعایت شود. شماره تماس بخش پشتیبانی 09217989533 و یا تلگرام 09216012489

نصب آمپلی فایر 200 وات استریو

لینک خرید موارد مورد نیاز
 1. یک عدد برد USB به AUX فلش‌خور به‌عنوان پلیر پخش‌کننده موسیقی و صدا (با کلیک روی لینک یکی از انواع برد فلش‌خور را انتخاب کنید،، بلوتوث‌دار، رکورددار، تصویری، معمولی و...) + یک عدد آداپتور 12 ولت 1 آمپر ویژه‌ی منبع تغذیه برد فلش‌خور.
 2. یک عدد ترانس 24 ولت 6 آمپر دوبل به‌عنوان منبع تغذیه ورودی برق کیت آمپلی‌فایر 200 وات.
 3. دو عدد بلندگو 100 وات RMS واقعی یا 2 عدد بلندگو 150 وات معمولی یا چهار عدد بلندگو 50 وات واقعی یا 4 عدد بلندگو 100 وات معمولی و باکس و جعبه مورد نیاز آن.
 4. یک عدد ماژول و کیت آمپلی‌فایر 200 وات ولوم، باس و تریبل دار.
مراحل ساخت و اتصال
 1. با بهره‌گیری از سیم بلندگو شیلددار مرغوب، از دو خروجی OUT L چپ و OUT R راست کیت آمپلی‌فایر دو خروجی به بلندگوهای خود بگیرید. ( سیم‌ها را به خروجی بلندگو مشخص شده‌ی روی کیت لحیم کنید )  توجه داشته باشید که برای این منظور حتما از سیم‌های شیلددار مرغوب با کیفیت بهره ببرید تا از ایجاد نویز و مشکلات جلوگیری شود.
 2. سه سر سیم‌های خروجی ترانس 24 ولت دوبل 6 آمپر را که تهیه کرده‌اید به ورودی برق ماژول لحیم کنید. این نقطه با نوشته‌ی 24-0-24 روی کیت مشخص شده است.
 3. سه سیم خروجی صدا از برد USB فلش‌خور موزیک پیلر را به ورودی صدای دستگاه و کیت آمپلی 200 وات لحیم کنید. سیم وسطی به عنوان سیم مشترک صدای استریو و دو سیم کناری به عنوان صدای چپ و راست هستند. ( برد فلش خور یک سیم سه سر خروجی جهت خروجی صدای استریو دارد و ماژول آمپلی‌فایر نیز یک ورودی  صدای 3 تایی دارد که با نوشته‌ی IN RGL مشخص شده است.
 4. هیت‌سینک یا رادیاتور خنک‌کننده‌ی آلومینیومی همراه با ماژول را به وسیله‌ی پیچ به IC آمپلی‌فایر پیچ کنید تا از داغ شدن بیش از اندازه‌ی آمپلی‌فایر جلوگیری شود. ( شما می‌توانید یک فن کوچک هم در صورت نیاز روی این هیت‌سینک پیچ یا چسب کنید )
 5. هم‌اکنون پس از اطمینان از نصب درست و درستی لحیم‌کاری‌ها می‌توانید سیم‌های ترانس 24 ولت + آداپتور 12 ولت ویژه منبع‌تغذیه پلیر برد فلش خور را به برق 220 ولت شهری متصل کنید تا هر دو دستگاه روشن شود. فایل‌های صوتی خود را از روی USB فلش مموری، کارت حافظه TF، بلوتوث یا... اجرا کنید و باس و تریبل و میزان صدای خروجی را با ولوم‌های دستگاه تنظیم کنید و از صدای 200 وات استریو واقعی RMS لذت ببرید.

کیت آمپلی‌فایر 200W

نکته‌های مهم نصب
 • ولتاژ مدار تغذیه بیش از میزان پیشنهاد شده نباشد.

 • جهت ممانعت از صدمه دیدن آی سی آمپلی فایر می توانید سیم مثبت بلندگوهای خروجی را با یک فیوز 1 آمپری سری نمایید.

 • چنان‌چه می‌خواهید بار خروجی IC ( بلندگوها ) را افزایش دهید، خواهشمند است از رادیاتور ( هیت سینک ) مناسب‌تر و بزرگ‌تر و یا در صورت موجود بودن از گریس مخصوص برای کاهش حرارت ایجاد شده در آی سی استفاده کنید.

 • نخست همگی سیم‌هایی که باید لحیم‌کاری شوند را طبق نقشه‌ی راهنما انجام دهید و پس از اطمینان از صحت آن‌ها در مرحله‌ی آخر ولتاژ را با دقت به مدار متصل کنید.

 • زمانی که مدار دارای ولتاژ است از انجام هرگونه لحیم کاری و دست‌کاری مدار خودداری نمایید.

 • در صورت عدم آشنایی با الکترونیک حتما کار نصب را به متخصص و تعمیرکار صوتی و تصویری بسپارید.
 
جزئیات فنی
بلندی (میلی‌متر)100mm
پهنا90mm
ژرفا (ارتفاع)45mm
ولتاژ ورودی24V
شدت جریان (آمپر)5A
مقاومت (Ω)بلندگو 4 تا 8 اهم
توان (وات)200W
تعداد کانال صدااستریو - 7.1 کانال

نوشتن دیدگاه

آمپلی فایر 200 وات STK کامل ولوم دار

کیت آمپلی‌فایر 200W باس، تریبل و ولوم‌دار R.M.S استریو

ماژول آمپلی‌فایر 200 وات آماده و لحیم شده، ساخته شده با جدیدترین آی‌سی STK IC ژاپن، دارای خروجی صدای واقعی R.M.S با توان 200 وات ( 100W بلندگوی راست + 100W بلندگوی چپ )، دارای ولوم کنترل دستی تنظیم میزان صدا، باس Bass، تریبل Treble، هیت‌سینک خنک‌کننده IC، ورودی برق ترانس 24 ولت 5 آمپر دوبل سه سر و ورودی صدای استریو، مناسب ساخت اسپیکر و سیستم صوتی

نوشتن دیدگاه

لوازم جانبی

10 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0