تبدیل VGA به AV کامپیوتر و DVR به تلویزیون

جدید

دستگاه مبدل VGA به AV ویدیو composite

دستگاه مبدل پورت وی‌جی‌ای به AV Video و RCA، برای تبدیل کردن پورت خروجی کارت گرافیک VGA کامپیوتر، لپ‌تاپ، دوربین مداربسته DVR به ورودی AV سه فیش انواع تلویزیون، ویدیو پروژکتور با بهترین کیفیت و رزولیشن HD - دارای برق ورودی 5 ولت - ورودی تصویر VGA و خروجی AV Video + S_Video + VGA - همراه با کابل‌های صوتی تصویری

جزییات بیشتر

66,000 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

دستگاه تبدیل VGA به AV چیست

این دستگاه ورودی VGA از کامپیوتر و لپ‌تاپ را به 3 عدد خروجی ( VGA + S-Video + AV Video ) به صورت همزان تبدیل می‌کند. امروزه باتوجه به پیشرفت روزافزون فناوری‌های صوتی و تصویری شاهد ارائه شدن انواع پورت‌های صوتی و تصویری هستیم. برای نمونه زمانی پورت و درگاه صوتی و تصویری تلویزیون‌های قدیمی همان پورت مادگی آنتن RF بود که پس از آن پورت RCA یا همان فیش سه تایی سه رنگ! جایگزین آن شد. در نتیجه کسانی که تلویزیون‌های قدیمی دارند ناچار هستند این دو پورت را به با تبدیل RF به AV به یکدیگر تبدیل کنند. یا پس از آن پورت تصویری VGA به بازار آمد. این استاندارد کیفیت تصویری بالاتر را ارائه می‌داد. انواع کارت گرافیک رایانه و لپ‌تاپ به خروجی این پورت مجهز شدند و برخی از تلویزیون‌ها و مانیتورها و ویدیوپروژکتورها دارای ورودی مادگی VGA شدند.

تبدیل پورت وی جی ای به ای وی

VGA to TV Video AV Converter Box

پس از این‌ها درگاه پورت HDMI به بازار آمد. یک استاندارد جهت انتقال داده‌های دیجیتال با سرعت بسیار بالا و با کیفیت عالی! اما برای کسی که نیاز دارد مثلا خروجی HDMI پلی استین 3 خود را دستگاه DVD پلیر را به ورودی مادگی RCA تلویزیون قدیمی خود که پورت ورودی مادگی HDMI ندارد، تبدیل کند باید از تبدیل HDMI به AV استفاده کند. در کل این تبدیل‌ها امروزه کاربردی فراوانی دارند. اما این دستگاه مبدل VGA به RCA Composite همچنین خروجی S-VIDEO است و بیش‌تر برای اتصال پورت وی‌جی‌ای کامپیوتر و DVR دوربین مداربسته به تلوزیون با پورت AV به‌کار برده می‌شود.

کاربرد تبدیل VGA به RCA و S-Video

یکی از نمونه‌های کاربردی این دستگاه مبدل VGA به AV را می‌توان زمانی در نظر گرفت که کاربر نیاز دارد به‌گونه‌ی هم‌زمان تصویر خروجی از لپ‌تاپ یا کامپیوتر خود را روی مانیتور و تلویزیون یا ویدیو پروژکتور خود که دارای ورودی AV است ببنید. برای نمونه نمایش ویدیو و تصاویر کامپیوتر و لپ‌تاپ روی تلویزیون با ورودی RCA یا AV یا ویدیوپروژکتور.

مبدل VGA دوربین مداربسته DVR به AV
یا در نمونه دیگر ممکن است که برخی از کاربران نیاز داشته باشند تصاویر بازی‌های رایانه‌ای را روی تلویزیون با اندازه‌ی بزرگ‌تر اجرا کنند. در نتیجه خرید تبدیل VGA به AV برای این کاربران سودمند خواهد بود.
در نمونه دیگر اگر دستگاه DVR دوربین مداربسته‌ی کاربر دارای خروجی وی جی ای VGA باشد، کاربر برای دیدن تصاویر دوربین مداربسته روی تلویزیون خود نیاز دارد که پورت VGA خروجی از دوربین مداربسته را به درگاه AV ویدیویی  تلویزیون تبدیل کند.

اقلام درون بسته بندی تبدیل VGA به ای وی

در درون بسته‌بندی و پک این دستگاه افزون بر دستگاه مبدل تعدادی از کابل‌های صوتی و تصویری مورد نیاز برای اتصال پورت‌های خروجی در نظر گرفته شده است. به صورت همزمان می‌توان با بهره‌گیری از این کابل‌ها 3 عدد خروجی تصویری ( S-Video و VGA و AV ) با بهترین کیفیت تصویر دریافت کرد. از جمله کابل‌های موجود:

  1. کابل ویدیو 1 به 1 پورت AV
  2. کابل دو سر نری S-Video
  3. کابل شارژر USB به فیش آداپتوری منبع تغذیه دستگاه
  4. کابل VGA مانیتور دو سر نری

مبدل VGA به S-video AV RCA

راهنمای استفاده از دستگاه
  1. با بهره‌گیری از کابل برق که در یک سر نری USB و یک سر فیش آداپتور است برق 5 ولت را به دستگاه متصل کنید ( از شارژر USB معمولی موبایل و تبلت استفاده کنید یا از آداپتور 5 ولت 1 آمپر بهره ببرید )
  2. یک سر کابل VGA مانیتور را به خروجی لپ‌تاپ یا رایانه و یا دستگاه DVR دوربین مداربسته متصل کنید و سپس سر دیگر آن را به ورودی دستگاه مبدل VGA به AV متصل نمایید.
  3. اکنون می‌توانید از خروجی AV Video که دارای فیش زرد رنگ است با بهره‌گیری از کابل 1 به 1 پورت AV که همراه مبدل برای شما ارسال شده به ورودی تلویزیون خود تصویر را منتقل کنید. یا یک سر کابل AV سه فیش را به خروجی تصویر دستگاه مبدل و سر دیگر آن را به ورودی تلویزیون یا ویدیوپروژکتور متصل کنید.
  4. در صورت نیاز از خروجی S-Video و یا VGA دستگاه نیز می‌توانید همزمان برای مانیتور یا دستگاه‌های نمایشگر دیگر تصویر بگیرید.
مشخصات فنی به زبان انگلیسی

 پشتیبانی از Composite VIDEO, S-VIDEO, RGB (Optional) output.
تامین نیرو برق منبع تغذیه و رزولیشن for PS/2 or USB port. Support 640 X 480@60/72/75/85Hz .800 x 600@60/72/75/85Hz,1024 x 768@60/70/75/85Hz , 1280 x 1024@60 display mode.
On Screen Display (OSD) operation status, Zoom, Size.
Independent Horizontal Size and Vertical Size adjustment, programmable 2D scaling.
بدون نیاز به نصب نرم افزار و راه‌اندازی ساده بدو نیاز به دانش فنی بالا
امکان سوئییچ و تغییر در حالت‌های ویدیویی و استانداردهای گوناگون NTSC, NTSC-EIAJ (for Japan), PAL, PAL-M, PAL-N, PAL-combination-N and SECAM (via RGB OUT) video system.
7. RGB (OPTION CABLE NEEDED) output supports the interlace format.
پشتیبانی از وضعیت و دکمه‌های زوم و منو جهت کاربری ساده
کاربری و امکان ایجاد تغییرات با کلیک روی دکمه‌ی منوی روی دستگاه HSIZE, VSIZE, BRIGHTNESS, CONTRAST, HUE, SATURATION, SHARPNESS and OSD BACKGROUND color adjustment.
Simultaneous display on VGA monitor and TV.
24 bit, true color digitizer.

خرید تبدیل وی جی ای به AV

کابل VGA و AV از 1 تا 20 متر

در صورت نیاز به کابل‌های بلندتر برای انتقال تصاویر در فواصل بیش‌تر شما می‌توانید با کلیک روی لینک‌های درج شده به‌گونه‌ی هم‌زمان اقدام به سفارش این کابل‌ها در متراژهای بالاتر همراه با دستگاه مبدل VGA به AV نمایید. این کابل‌ها در فروشگاه اینترنی فروهر عرضه می‌گردد.

کلیک کنید: کابل 1.5 تا 20 متر VGA - کابل 1.5 تا 20 متر AV

 
جزئیات فنی
ولتاژ ورودی5V
درگاه (پورت) ورودیVGA
درگاه (پورت) خروجیAV-RCA

نوشتن دیدگاه

تبدیل VGA به AV کامپیوتر و DVR به تلویزیون

دستگاه مبدل VGA به AV ویدیو composite

دستگاه مبدل پورت وی‌جی‌ای به AV Video و RCA، برای تبدیل کردن پورت خروجی کارت گرافیک VGA کامپیوتر، لپ‌تاپ، دوربین مداربسته DVR به ورودی AV سه فیش انواع تلویزیون، ویدیو پروژکتور با بهترین کیفیت و رزولیشن HD - دارای برق ورودی 5 ولت - ورودی تصویر VGA و خروجی AV Video + S_Video + VGA - همراه با کابل‌های صوتی تصویری

نوشتن دیدگاه

12 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0