تایمر دیجیتال برق 16 برنامه هفتگی

جدید

پریز تایمر دار دیجیتال قطع و وصل برق

تایمر برق دیجیتالی هوشمند با برند SAMMIT مدل SA-ED1 پریز تایمر دار دیجیتال جهت قطع و وصل برق در ساعات مشخص- قابل برنامه‌ریزی و تنظیم برای 1 هفته کامل- دقت تنظیم 1 دقیقه- دارای باتری پشتیبان بکاپ جهت نگه‌داری تنظیمات در زمان نبود برق- صفحه نمایش دیجیتال LCD- برنامه‌های متنوع یک روز درمیان، تکرار هر روز، دو روز آخر هفته، رندوم Random و..

جزییات بیشتر

49,500 تومان

- +

 
بررسی تخصصی

ویژگی‌ها و امکانات تایمر دیجیتال SAMMIT

  1. تایمر قطع و وصل برق دیجیتال هوشمند دارای صفحه نمایش LCD جهت نمایش وضعیت کارکرد، ساعت و تنظیم تایمر
  2. دارای برنامه‌های گوناگون روشن و خاموشی تصادفی Random ، یک روز درمیان، دو روز آخر و آغاز هفته و ...
  3. ورودی برق 220 ولت 50 هرتز با حداکثر خروجی 16 آمپر انواع دستگاه‌های برقی
  4. دوشاخه و پریز برق استاندارد برق 220 ولت شهری در ایران
  5. دارای باتری پشتیبان Backup-Battery از نوع باتری NIMH1.2V
  6. حداقل تنظیم و دقت تنظیم 1 دقیقه
  7. میزان اشتباه احتمالی در هر ماه 1 دقیقه
  8. توانایی برنامه‌ریزی شدن برای 16 بار قطع و وصل برق هر روز 1 بار روشنی و 1 بار خاموشی
  9. راهنمای تنظیم تایمر برق دیجیتال به زبان انگلیسی

تایمر برق دیجیتال هفتگی SAMMIT

تایمر برق چیست ؟

دستگاه تایمر برق در واقع یک پریز تایمر دار قابل برنامه‌ریزی است. این پریز تایمر دار به‌عنوان یک واسط میان پریز برق 220 ولت و دوشاخه‌ی برق انواع دستگاه‌های برقی ( پمپ کشاورزی و باغبانی ، تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی ، نورپردازی ویترین، مغازه اماکن تجاری، سرمایش و گرمایش و چراغ مرغداری، پرورش قارچ، گلخانه و آکواریوم و... ) به‌شمار می‌آید.

یعنی پس از اینکه کاربر تایمر را با استفاده از دکمه‌های آن برنامه‌ریزی کرد تایمر در زمان مشخص جریان برق را قطع یا وصل می‌کند. با این شرایط دستگاه‌های برقی مورد نظر در همان زمان‌ها روشن یا خاموش می‌شود به صورت خودکار و بدون نیاز به حضور شخص یا نیروی کار انسانی. تایمرها در 2 گونه در فروشگاه فرورهر ارائه می‌شوند که کوتاه به این دو گونه و تفاوت آن‌ها می‌پردازیم. قیمت تایمر برق دیجیتال و آنالوگ و دیگر موارد تفاوت تایمر دیجیتال و تایمر آنالوگ:

تایمر دیجیتال برق هفتگی : 1- دارای LCD نمایشگر وضعیت 2- دارای باتری پشتیبانی جهت نگه‌داری تنظیمات و ساعت دستگاه در زمان‌های نبود برق 3- امکان تنظیم برنامه‌ها از طریق دکمه‌ها و کلیدهای روی دستگاه 4- امکان تنظیم تایمر برای 1 هفته کامل تکرار در هر روز یا ساعات روشنی و خاموشی متفاوت برای هر روز 5- توانایی اجرای 1 دستور خاموشی و 1 دستور روشنی در هر روز جمعا 16 برنامه در هفته ( با دقت 1 دقیقه )

تایمر آنالوگ برق 24 ساعته : 1- دارای چراغ LED نمایشگر وضعیت 2- بدون باتری بکاپ و استفاده از جریان برق پریز متصل شده 3- تنظیم تایمر از طریق سوئیچ سگمنت ( پین ) های مکانیکی تعیبه شده روی دستگاه 4- تنظیم و برنامه‌ریزی برای 1 شبانه‌روز یعنی 24 ساعت و تکرار در روزهای بعد در صورت تغییر نکردن تنظیمات 5- تونایی اجرای حداکثر 48 دستور خاموشی و 48 دستور روشنی در هر 24 ساعت ( هر پین 15 دقیقه )

برای مشاهده دیگر انواع تایمر برق عرضه شده در فروشگاه فروهر کلیک کنید: انواع تایمر برق

تایمر دیجیتال برق SA-ED1

کاربرد پریز تایمر دار دیجیتال برق چیست ؟

کارایی دستگاه زمان‌سنج برقی یا همان پریز تایمر دار به گستردگی و فراوانی همگی دستگاه‌های برقی و الکترونیکی 220 ولتی است. در واقع نمی‌توان آن را به یک کاربرد ساده محدود کرد. برای نمونه به کوتاه چند مورد از این کاربری‌ها اشاره خواهیم کرد:

تایمر برق خانگی : از این دستگاه برای روشن یا خاموش کردن انواع دستگاه‌های برقی خانگی تا حداکثر شدت جریان 16 آمپر می‌توان بهره برد ( اتصال محافظ و چندراهی برق هم امکان پذیر است ) . برای نمونه ممکن است به دلیل سفر نیاز باشد که تلویزیون یا رادیو و چند لامپ روشنایی در ساعات مشخصی از شب روشن و خاموش شود. مثلا روز شنبه ساعت 21.22 دقیقه شب روشن و 21.38 دقیقه خاموش شود. سپس روز یکشنبه ساعت 21.23 دقیقه روشن و در ساعت 21.45 دقیقه خاموش شود.
یا می‌توان آن را روی رندوم تنظیم کرد تا به صورت تصادفی ( در هنگام مسافرت ) لامپ و رادیو یا تلویزیون را در خانه روشن و خاموش کند.

تایمر برق برای شارژ : این تایمر می‌تواند بر سر راه شارژر دستگاه‌های گوناگون مانند گوشی موبایل ، تبلت ، لپ‌تاپ ، پیچ‌گوشتی شارژی ، ماشین صورت تراشی و .. قرار بگیرد تا برای نمونه 2 ساعت دستگاه را شارژ کند و سپس جریان برق قطع شود. با این کار باتری دچار مشکل نخواهد شد و ...

تایمر انواع پمپ : پمپ آب کشاورزی ، تلمبه حداکثر 16 آمپر ، پمپ آبیاری قطره ای باغ ، پمپ گلخانه و پرورش گل و گیاه و پمپ آکواریوم از دسته دستگاه‌هایی هستند که با پریز تایمر دار دیجیتال می‌توان با دقت بالا آن‌ها را روشن و خاموش کرد.

تایمر تجهیزات آزمایشگاهی : تجهیزات و ابزارهای آزمایشگاهی پزشکی ، درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها ، آزمایشگاه‌ها گیاهپزشکی، دامداری و آزمایشگاه‌های دانشگاه‌ها و مدارس و .. باید با دقت بالا در زمان‌های مشخص روشن و خاموش شوند. این دستگاه بدون نیاز به حضور اشخاص این جریان برق را قطع و وصل خواهد کرد.

تایمر دامداری و مراکز تجاری و صنعتی : کارخانه‌ها، مرغداری، گاوداری، ادارات، شرکت‌ها، مغازه‌ها و مجتمع‌های تجاری داریا نورپردازی، لامپ‌های روشنایی دستگاه‌های تهویه و .. انواع دستگاه‌های برقی هستند که نیاز است در ساعت مشخص روشن و خاموش شوند. این نیز یکی دیگر از کاربردهای تایمر برق دیجیتال است.

تایمر برق SAMMIT SA-ED1

تنظیم پریز تایمر دار دیجیتال

تنظیم تایمر دیجیتال قطع و وصل برق از تنظیم ساعت تایمر آغاز شده و سپس به تنظیم روشن یا خاموشی هر روز هفته می‌رسد. برای خواندن چگونگی تنظیم تایمر برق دیجیتال می‌توانید به این پست آموزشی تصویری مراجعه نمایید: تنظیم تایمر برق دیجیتال

تایمر هفتگی قطع و وصل برق دیجیتالی پیشرفته هوشمند. تایمر قابل برنامه ریزی برای 16 بار قطع و وصل برق روزانه و هفتگی

 
جزئیات فنی
بلندی (میلی‌متر)130mm
پهنا56mm
ژرفا (ارتفاع)60mm
چراغدارد
ولتاژ ورودی220V
ولتاژ خروجی220V
شدت جریان (آمپر)16A
رنگسفید
مدلدیجیتال هفتگی
توان (وات)3680W
فرکانس50Hz
قابلیت شارژدارد

نوشتن دیدگاه

تایمر دیجیتال برق 16 برنامه هفتگی

پریز تایمر دار دیجیتال قطع و وصل برق

تایمر برق دیجیتالی هوشمند با برند SAMMIT مدل SA-ED1 پریز تایمر دار دیجیتال جهت قطع و وصل برق در ساعات مشخص- قابل برنامه‌ریزی و تنظیم برای 1 هفته کامل- دقت تنظیم 1 دقیقه- دارای باتری پشتیبان بکاپ جهت نگه‌داری تنظیمات در زمان نبود برق- صفحه نمایش دیجیتال LCD- برنامه‌های متنوع یک روز درمیان، تکرار هر روز، دو روز آخر هفته، رندوم Random و..

نوشتن دیدگاه

3 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0